آخرین قیمت آپارتمان در نقاط مختلف تهران+ جدول

کدخبر: ۶۵۰۶۲۴
اقتصادنیوز: آنطور که واسطه‌گران ملکی در تهران می‌گوین:در هفته اخیر، رفتار معامله‌گران ملکی تغییر زیادی نداشته و به اصطلاح بازار به کما رفته است.
آخرین قیمت آپارتمان در نقاط مختلف تهران+ جدول

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اکوایران،‌ به گفته آنها خریداران و فروشنده‌ها سردرگم‌اند و نمیدانند چه تصمیمی بگیرند که برایشان به صرفه‌تر باشد.

 در رابطه با تعداد فروشندگان نیز به گفته آنها، تغییری نداشته اما تصور می‌شود که رکود نسبت به قبل، عمیق‌تر شده چراکه کسی رغبت به معامله ندارد و به اصطلاح فایل‌ها دپویی شدند.

واسطه‌گران معتقدند فضای بازار مسکن مبهم‌تر از قبل شده است چراکه تا پیش از سانحه سقوط بالگرد رئیس جمهور، نتیجه نوسانات دلار در بازار مسکن منجر به ابهام شده بود و اکنون بعد از این اتفاق و برگزاری انتخابات زود هنگام، سوالات و ابهامات نسبت به آینده بیشتر شده است و معامله‌گران منتظرند ببینند نتیجه انتخابات چه خواهد شد.

در محله ونک، واحدی 224 متری و 19 سال ساخت، 35 میلیارد تومان و در محله نیروهوایی، واحدی 120 متری و نوساز، 14 میلیارد تومان و قیمت‌گذاری شده است.

در سبلان جنوبی، آپارتمانی 91 متری و 9 سال ساخت، 5 میلیارد و 900 میلیون تومان و در محله قلهک، واحدی 92 متری و 20 سال ساخت، 12 میلیارد تومان به فروش می‌رسد.

photo_2024-05-30_10-03-30

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی