معاملات قفل شده است؟/قیمت مسکن در مناطق مختلف تهران+ جدول

کدخبر: ۶۵۱۶۴۷
اقتصادنیوز : مشاوران ملکی معتقد هستند : بازار ملک اغلب تحت تاثیر نوسانات دلار است و چشم معامله‌گران به اخبار و نرخ روز ارز دوخته شده اما با این حال، افرادی هستند که ملک خود را در این شرایط معامله می‌کنند.
معاملات قفل شده است؟/قیمت مسکن در مناطق مختلف تهران+ جدول

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اکوایران، واسطه‌گران ملکی در پایتخت می‌گویند، تا به این لحظه انتخابات تیرماه اثر خاصی بر بازار مسکن نداشته و همچنان وضعیت معاملات مانند پیش از جریان انتخابات در رکود قرار دارد و به اعتقاد آنها، قیمت‌ها نیز تغییر محسوسی نداشته است.

خبر مرتبط
هزینه اجاره مسکن در مناطق 4 و 5 تهران

سهم فایل‌‌‌های رهن کامل در بازار اجاره مسکن دو منطقه پرتقاضای تهران کاهش یافت.

در مجموع از نظر مشاوران ملکی، بازار ملک اغلب تحت تاثیر نوسانات دلار است و چشم معامله‌گران به اخبار و نرخ روز ارز دوخته شده اما با این حال، افرادی هستند که ملک خود را در این شرایط معامله می‌کنند.

در بخش خریدوفروش، به گفته آنها، قیمت‌ها تغییر چندانی نداشته و ثابت مانده است، اما گفته می‌شود که به دلیل نزدیک شدن به فصل جابه‌جایی‌ها، بازار رهن و اجاره در حال داغ شدن است و البته از افزایش حدود 35 تا 40 درصدی این بازار نسبت به سال گذشته خبر می‌دهند.

در محله باغ فیض، واحدی 85 متری و 3 سال ساخت، 10 میلیارد تومان و در محله پاتریس لومومبا آپارتمانی 132 متری و 28 سال ساخت، 13 میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است.

در میرداماد، واحدی 152 متری و 18 سال ساخت، 19 میلیارد و 700 میلیون تومان و در محله سعادت‌اباد، واحدی 140 متری و 17 سال ساخت، 18 میلیارد و 400 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

مس

 
 
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی