انبار کالای قاچاق 6 هزار میلیاردی در این نقطه کشف شد+ عکس

کدخبر: ۶۵۱۹۹۵
اقتصادنیوز: ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ انباری را که در آن بیش از ۶۰۰۰ میلیارد تومان کالای قاچاق دپو شده بود، شناسایی کردند.
انبار کالای قاچاق 6 هزار میلیاردی در این نقطه کشف شد+ عکس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، به دنبال کسب اخبار و اطلاعات مبنی بر نگهداری اموال قاچاق در یکی از انبارهای واقع در محدوده باقرشهر ، ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار داده و پس از هماهنگی با مقام قضایی و اخذ مجوزهای لازم به این محل مراجعه کرده و نسبت به بازرسی از آن اقدام کردند.

با حضور ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ و انجام بازرسی از محل مشخص شد که تعداد چهاد سوله به محل نگهداری آلات و ادوات موسیقی تبدیل شده است که با بررسی های کارشناسی معلوم شد، تمامی این اموال قاچاق است و هیچگونه اسناد و مدارک گمرکی برای آن وجود ندارد.

خبر مرتبط
موتور قاچاق سه میلیارد ریالی کشف شد

اقتصادنیوز :فرمانده انتظامی جاجرم از کشف یک دستگاه موتورسیکلت قاچاق به ارزش سه میلیارد ریال در این شهرستان خراسان شمالی خبر داد.

در ارزیابی اولیه به‌عمل آمده از سوی کارشناسان ارزش اموال قاچاق کشف شده بیش از ۶۰۰۰ میلیارد تومان برآورد شده است. اطلاعات تکمیلی در خصوص این پرونده به زودی از سوی پلیس پایتخت اعلام خواهد شد.

قاچاق

قاچاقی

اخبار روز سایر رسانه ها
  تیتر یک
  • رصد «اقتصادنیوز» از بازار خودروهای داخلی

   اقتصادنیوز: بازار خودروهای داخلی و مونتاژی امروز شاهد افت قیمت ۵ تا ۳۰ میلیونی بود؛ برخی خودروها بدون تغییر قیمت ماندند.

  کارگزاری مفید
  صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی