این املاک در قالب مولدسازی به فروش می‌رسند

کدخبر: ۶۵۲۹۳۰
اقتصادنیوز: رئیس سازمان خصوصی گفت: چهار هزار ملک به ارزش ۱۰۰ همت ( هزار ملیارد تومان) برای فروش در قالب مولدسازی به زودی آماده واگذاری است.
این املاک در قالب مولدسازی به فروش می‌رسند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، «ابراهیم بازیان» شامگاه سه شنبه در نشست با مسئولان استان بوشهر اظهار کرد: مقدمات قانونی برای فروش ۲ هزار و ۵۰۰ ملک در قالب مولدسازی انجام شده و به زود یک هزار و ۵۰۰ ملک دیگر نیز پس از طی تشریفات اداری آماده واگذاری می شود.

وی افزود: از محل فروش این املاک، زمینه تامین اعتبار برای طرح های نیمه تمام عمرانی فراهم می شود.

رئیس سازمان خصوصی تصریح کرد: آماده سازی املاک مازاد دستگاه ها برای فروش و تامین نقدینگی برای تسریع در تکمیل طرح های نیمه تمام، زمان‌بر است که با ایجاد یک سری تغییرات در دستور العمل ها، به دنبال کاهش فرایندهای اداری هستیم.

بازیان عنوان کرد: به واسطه این که مولدسازی در کشور تعریف نشده بود شاهد یک سری مقاومت های دستگاه ها برای اعلام اموال مازاد بودیم که با پیگیری های انجام شده بخشی از این مشکلات رفع شده اما همچنان گرفتاری هایی وجود دارد.

خبر مرتبط
نگاهداری: خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال خلاف منویات رهبری است

اقتصادنیوز: رییس مرکز پژوهش های مجلس اعلام کرد که واگذاری پرسپولیس و استقلال به بانک ها، خلاف قانون و منویات رهبری است.

وی ادامه داد: سال گذشته یک آسیب شناسی کلی از دلایل تاخیر در اعلام اموال مازاد دستگاه ها و همچنین مشکلات اجرایی از زمان اعلام تا آمادگی برای فروش انجام شد که نتایج آن در رفع بسیاری از اشکالات موجود اثرگذار است.

رئیس سازمان خصوصی عنوان کرد: تا هفته آینده شرح جدیدی از مولدسازی شامل وظایف و ماموریت دستگاه های اجرایی با یک سری تفویض اختیار به استان ها ابلاغ می شود.

خبر مرتبط
خصوصی سازی به کام خصولتی‌ها شد؟

روز گذشته خبری مبنی بر سرمایه‌گذاری «همراه‌اول» در «دیجی‌کالا» منتشر شد که در ادامه واکنش رئیس‌ هیات‌مدیره دیجی‌کالا را در پی داشت.

بازیان با اعلام این که موضوع مولدسازی راهبرد شهید آیت الله رئیسی برای استفاده بهینه از منابع موجود بوده، گفت: این موضوع در استان بوشهر با سرعت قابل قبولی در حال انجام است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی