آمار غیرمنتظره صدور مجوز استاندارد برای خودروهای برقی در 5 روز

کدخبر: ۶۵۳۵۶۳
اقتصادنیوز: مدیرکل استاندارد استان تهران گفت: حدود ۱۱۰۰ دستگاه خودرو برقی در کمتر از ۵ روز کاری، با داشتن تاییدیه، موفق به دریافت گواهینامه انطباق شدند و مجوز استاندارد برای آنها صادر شد.
آمار غیرمنتظره صدور مجوز استاندارد برای خودروهای برقی در 5 روز

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، محمدحسین طاهری مدیرکل استاندارد استان تهران در جریان بازدید میدانی از وضعیت خودرو‌های در حال ارزیابی در گمرک غرب تهران گفت: در 5 ماه گذشته، حدود 2900 دستگاه انواع خودرو از این گمرک گواهینامه انطباق دریافت نموده و مجوز استاندارد برای آنها صادر شد.

وی که به منظور نظارت مستمر بر تسریع و تسهیل فرآیند واردات خودرو‌ها و ارزیابی انطباق آن، برای چندمین بار در طول یک سال گذشته از این گمرک بازدید کرد، افزود: حدود 1100 دستگاه خودرو برقی در کمتر از 5 روز کاری، با داشتن گواهی صحه‌گذاری تاییدیه نوع و ارایه اظهارنامه به اداره استاندارد مستقر در گمرک و رعایت سایر قوانین و مقررات، موفق به دریافت گواهینامه انطباق شدند.

خبر مرتبط
این 4 خودروی برقی مجوز پلاک تاکسی گرفتند

اقتصادنیوز: سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از تأیید مشخصات فنی ۴ خودروی برقی و صدور مجوز پلاک تاکسی از سوی وزارت کشور خبر داد.

گفتنی است، در 5 ماه گذشته، حدود 2900 دستگاه خودرو شامل 776 کامیون کشنده و 2100 دستگاه انواع خودروی سواری، موفق به دریافت گواهینامه انطباق از این اداره‌کل شدند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی