آمار خزعلی از جهش کشور در زمینه‌های مختلف

کدخبر: ۶۵۴۸۵۱
اقتصادنیوز :معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده گفت: کاش می‌شد گزارشاتی که در هیأت دولت در خصوص جهش بخش‌های مختلف ارائه می‌شود، در رسانه‌ها منتشر کرد.
آمار خزعلی از جهش کشور در زمینه‌های مختلف

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، انسیه خزعلی، در توئیتی نوشت: «کاش می‌شد گزارشاتی که در هیئت دولت ارائه می‌شود در رسانه‌ها منتشر می‌شد و جهشی که در بخش‌های مختلف در حال روی دادن است تبیین می‌شد؛ چه رشد ۵ درصد اقتصادی را که تجربه می‌کنیم، چه کاهش بیکاری در کانال ۸ درصد و بی سابقه در دهه‌های گذشته و چه ساخت مسکن در بخش شهری و روستایی و چه ...».

خبر مرتبط
گیت شورای نگهبان به روی «زنان» باز نشد/ جزئیات بالاترین مناصب عالی زنان پس از انقلاب؛ از مرضیه حدیدچی تا انسیه خزعلی + جدول

اقتصادنیوز: نتایج بررسی صلاحیت‌ داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم از سوی شورای نگهبان اعلام شد و همچنان نام زنان در میان تایید صلاحیت شده‌ها نیست؛ به عبارتی از میان 4 داوطلب زن ثبت نام شده برای انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم (معادل 5 درصد از کل ثبت نام کنندگان)، هیچ یک برگ سبز صلاحیت را از شورای نگهبان دریافت نکردند. اقتصادنیوز در این گزارش به بررسی مناصب عالی اجرایی پرداخته که تا امروز زنان توانسته‌اند در ساحت سیاسی ایران دست یابند یا به دلایل مختلف از رسیدن برخی از آنها باز ماندند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی