جزئیات واریز سود سهامداران در هفته اول تیرماه

کدخبر: ۶۵۶۵۰۵
اقتصادنیوز: تعداد ۱۰ شرکت سود جاری و مطالبات بیش از یک میلیون و ۸۲۸ هزار سهامدار که شامل ۲ هزار و ۹۰۵ میلیارد تومان می‌شود را در هفته گذشته، از طریق اطلاعات سامانه سجام به حساب سرمایه‌گذاران واریز کردند.
جزئیات واریز سود سهامداران در هفته اول تیرماه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، جزییات واریز سود سهامداران در هفته اول تیرماه سال جاری حاکی از آن است که 10 ناشر سود جاری، سنواتی و حق تقدم یک میلیون و 828 هزار و 488 سهامدار را که شامل 2 هزار و 905 میلیارد و 301 میلیون تومان می شود به حساب سجامی سرمایه گذاران واریز کردند.

 واریز سود جاری 4 ناشر

این گزارش می‌افزاید: در هفته اول تیرماه امسال، 4 شرکت «صندوق‌ETFواسطه‌گری‌مالی‌یکم‌-سهام، توکاریل، پتروشیمی‌تندگویان و بانک‌ملت » سود جاری یک میلیون و 641 هزار و 887 سهامدار که شامل 2 هزار و 768 میلیارد و 275 میلیون تومان می‌شود به حساب آنها در سامانه سجام واریز شد.

خبر مرتبط
پالس انتخابات ریاست جمهوری به بازار؛ بلاتکلیفی قیمت‌ دلار و طلا تمدید شد/ بازگشت بورس به مدار صعود

اقتصادنیوز: خلاصه معاملات بازار امروز از روند نزولی قیمت‌ها در واکنش به نتیجه شمارش آرای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری حکایت دارد.

 واریز سود سنواتی 6 ناشر

گفتنی است در این بازه زمانی، 6 ناشر« بانک‌ پاسارگاد، بیمه‌اتکایی‌، سولیران، مهرکام‌پارس، قندنیشابور و سرمایه‌ گذاری‌ صنعت‌ بیمه» سود سنواتی و حق تقدم 186 هزار و 601 سهامدار که شامل 137 میلیارد و 25 میلیون تومان می‌شود را توسط سپرده‌گذاری مرکزی پرداخت کردند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی