این هلدینگ‌ها هوشنمد می‌شوند/ توافق بزرگترین بنگاه اقتصادی کشور با شرکت رایتل

کدخبر: ۶۵۷۱۸۰
اقتصادنیوز: توافقنامه رایتل با ۹ هلدینگ زیر مجموعه شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی به‌منظور هوشمندسازی زیرساخت‌های صنعتی، تجاری و بازرگانی و ایجاد تحول دیجیتال با استفاده از هوش مصنوعی در حاشیه نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۳ به امضای طرفین رسید.
این هلدینگ‌ها هوشنمد می‌شوند/ توافق بزرگترین بنگاه اقتصادی کشور با شرکت رایتل

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، در حاشیه نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۳ شرکت خدمات ارتباطی رایتل با ۹ هلدینگ شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی توافقنامه هوشمندسازی زیرساخت‌ها در چارچوب گسترش و تعمیق اقدامات دانش بنیان در مجموعه شستا منعقد کرد.

در مراسم امضای این توافقنامه که با حضور مدیر عامل شستا به عنوان بزرگترین بنگاه اقتصادی کشور و همچنین مدیرعامل شرکت رایتل به عنوان اپراتور هوشمند برگزار شد، هدف از این توافقنامه بهره مندی از ظرفیت های هوشمندسازی هوش مصنوعی، صنعتی گسترش خدمات ارتباطی و تحول دیجیتال در هلدینگ های شستا و در نتیجه افزایش بهره وری و شفافیت عنوان شد.

بر اساس متن توافقنامه مذکور ساخت و اجرای انبارهای هوشمند تجمیع اطلاعات و ظرفیت ها در یک پلتفرم واحد ارتقاء بنگاهداری و افزایش سرعت کار و اجرا در هلدینگ‌های شستا و شرکت‌های تابعه از مواردی است که در جریان این پروژه دانش بنیان پیگیری خواهد شد.

خبر مرتبط
همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی معطل یک دستور!

اقتصادنیوز: بازنشستگان تامین اجتماعی همچنان معطل تعیین تکلیف همسان‌سازی حقوق خود هستند، با اینحال آخرین دستوری که از سوی دولت سیزدهم صادر شده، همان واریز مبالغ علی‌الحساب متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی است.

توافقنامه هوشمندسازی هلدینگ‌های شستا موجب ارتقاء بهره وری و صرفه اقتصادی بالاتر در تولید ایجاد تحول دیجیتال در زیرساخت‌های صنعتی تجاری و بازرگانی و همچنین تجمیع تقاضا و تشکیل زنجیره برای تکمیل هلدینگ‌های هوشمند خواهد شد.

در بخشی از متن این توافقنامه آمده است در راستای اجرای تدابیر و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر ارتقاء جایگاه ایران در زمینه هوش مصنوعی و سیاست‌های دولت سیزدهم برای جهش اقتصاد رقومی و سیاست‌های مندرج در برنامه هفتم، توسعه این توافقنامه منعقد می‌شود.

استفاده از هوش مصنوعی و هوشمندسازی در بنگاه‌های اقتصادی تاثیر بسیار بالایی در کاهش هزینه به صورت یکپارچه و موجب افزایش کیفیت و حاشیه سود و منافع می‌شود.

خبر مرتبط
مخبر این دستور مهم را در آستانه انتخابات صادر کرد/ واریز علی الحساب متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی

اقتصادنیوز: سرپرست دولت سیزدهم طی نامه‌ای خطاب به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان برنامه و بودجه کشور، در آستانه برگزاری دور دوم انتخابات ریاست جمهوری دستور واریز مبالغ علی الحساب متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی را صادر کرده است.

شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با تخصیص یک درصد از سود خود در سال جاری گام های عملی قابل توجهی برای اجرای هوشمندسازی زیر ساخت‌های خود در ماه‌های اخیر برداشته است

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی