مجوز استخدام در این استان صادر شد/ متقاضیان بخوانند

کدخبر: ۶۵۷۶۶۰
اقتصادنیوز: سازمان اداری و استخدامی کشور مجوز استخدام ۲۰۱۶ نفر در حوزه بهداشت و درمان استان خوزستان را از طریق برگزاری آزمون استخدامی با اولویت جذب نیروهای بومی این استان صادر کرد.
مجوز استخدام در این استان صادر شد/ متقاضیان بخوانند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، علیرضا علیخانزاده رئیس امور جذب، بکارگیری ورشد این سازمان، با اعلام این خبر گفت: در راستای برقراری عدالت و ارتقای نظام سلامت در استان خوزستان، با استخدام ۲۰۱۶ نفر در حوزه بهداشت و درمان استان با اولویت استخدام افراد بومی موافقت و مجوزهای مربوطه برای برگزاری آزمون استخدامی در آینده‌ای نزدیک صادر شد. 

به گفته علیخانزاده، بر اساس این مجوز با استخدام تعداد ۶۲۶ نفر در حوزه بهداشت و تعداد ۱۳۹۰ نفر در حوزه درمان موافقت شده که بیش از نیمی از این مجوز به استخدام پرستاران مورد نیاز مراکز بهداشتی و درمانی اختصاص یافته است. 

از محل صدور این مجوز، تعداد ۳۸۴ نفر به کادر درمان موجود در بیمارستان‌های جدید الاحداث یازهرا (س) دزفول، بیمارستان فوق تخصصی قلب فاطمه الزهرا (س) بهبهان، بیمارستان شهدا شهر تشان و بیمارستان امام حسین (ع) شهر زیدون اضافه خواهد شد. 

خبر مرتبط
جزئیات استخدام در مرزبانی فراجا اعلام شد+ جزئیات

اقتصادنیوز: داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به سامانه اینترنتی مرکز گزینش و استخدام فراجا به آدرس www.gozinesh.police.ir مراجعه کنند.


علیخانزاده، هدف از صدور این مجوز را ارتقای کیفیت خدمت‌رسانی به مردم استان خوزستان عنوان کرد و افزود: همچنین از طریق این مجوز،  با بکارگیری تعداد ۶۱ پزشک متخصص موافقت شده است که نیاز مردم استان به دریافت خدمات تخصصی در مناطق کمتربرخوردار را مرتفع خواهد کرد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی