چه مقدار از سود سهام عدالت وصول نشده است؟/ زمان واریز مشخص شد؟

کدخبر: ۶۵۸۴۶۲
اقتصادنیوز: مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس خبر داد که سه شرکت همچنان سود سهام عدالت عملکرد مالی ۱۴۰۱ خود را پرداخت نکرده‌اند.
چه مقدار از سود سهام عدالت وصول نشده است؟/ زمان واریز مشخص شد؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ولی الله جعفری، مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: به محض وصول باقی مانده سود سهام عدالت عملکرد مالی ۱۴۰۱ شرکت‌ها بر اساس مصوبه شورای عالی بورس این سود را برای مشمولان واریز خواهیم کرد، اما متاسفانه تاکنون زمان دقیق وصول این سود مشخص نیست.

خبر مرتبط
شروط واریز سود سهام عدالت متوفیان/ برای انتقال سهام عدالت به وراث چه مدارکی لازم است؟

اقتصادنیوز: واریز سود سهام عدالت متوفیان، آنگونه که مسئولان سازمان بورس می‌گویند با شرط و شروطی همراه است. ضمن اینکه، انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث نیازمند مدارکی است که متقاضیان باید آنها را تکمیل و به یکی از شعب بانک‌ها و کارگزاری منتخب ارائه کنند.مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار در ادامه اظهار کرد: متاسفانه تاکنون ۶ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان از سود سهام عدالت عملکرد مالی مربوط به سال ۱۴۰۱ شرکت‌ها وصول نشده است و اگر بتوانیم این سود را وصول کنیم با مجوز شورای عالی بورس تسویه سود سهام عدالت را خواهیم داشت.

او همچنین اظهار کرد: سه شرکت سود سهام عدالت عملکرد مالی ۱۴۰۱ خود را پرداخت نکردند و سازمان بورس پیگیر دریافت این سود است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی