تفاهم‌نامه مهم بین ایران و پاکستان امضا شد

کدخبر: ۶۵۸۸۴۸
اقتصادنیوز: تفاهم‌نامه توسعه همکاری‌های دوجانبه جمهوری اسلامی ایران و پاکستان در پایان یازدهمین نشست کمیته مشترک تجارت مرزی، بین ۲ استان مرزی کشورهای همسایه امضا شد.
تفاهم‌نامه مهم بین ایران و پاکستان امضا شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا،  ایرج حسن‌پور، مدیرکل صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان و رئیس هیأت جمهوری اسلامی ایران و«عرفان جاوید » رئیس گمرک گوادر بلوچستان پاکستان پس از ۲ روز مذاکرات مستمر، تفاهم‌نامه کمیته مشترک تجارت مرزی ۲ کشور را در شهر زاهدان، امضا کردند.

«درویش وند» سرکنسول ایران در شهر کویته و «محمد صدیق»سرکنسول کشور پاکستان در زاهدان نیز در مراسم امضای تفاهم‌نامه حضور داشتند.

یازدهمین نشست کمیته مشترک تجارت مرزی ایران و پاکستان با محور توسعه مناسبات بازرگانی،تجارت مرزی و تسهیل امور گمرکی و حمل و نقل روز دوشنبه ۱۸ تیرماه سالجاری در زاهدان آغاز و امروز پایان یافت.

در پایان بنا به توافقات انجام شده مقرر شد، دوازدهمین نشست کمیته مشترک تجارت مرزی بین سیستان و بلوچستان ایران و استان بلوچستان پاکستان در سالجاری به میزبانی پاکستان در دی ماه برگزار شود.

خبر مرتبط
ایران و پاکستان خط کشتیرانی راه اندازی می کنند

اقتصادنیوز: خبرگزاری رسمی پاکستان اعلام کرد که این کشور برای تسهیل سفرهای زائران پاکستانی به جمهوری اسلامی ایران، راه اندازی خط کشتیرانی را در دستور کار قرار می‌دهد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی