وضعیت ارتباطات بین‌الملل نرمال است

کدخبر: ۶۵۹۰۰۳
اقتصادنیوز: شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرد: بخش عمده ای از لینک‌های اینترنت بین‌الملل که به دلیل قطعی فیبرنوری در خاک کشورهای همسایه دچار افت ترافیک شده بود در وضعیت نرمال قرار گرفت.
وضعیت ارتباطات بین‌الملل نرمال است

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، از عصر امروز کاربران در فضای مجازی از اختلال در اینترنت کشور خبر دادند و  داده‌های رادار ابرآروان و وب‌سایت‌های پایش اینترنت بروز اختلال تأیید کرد.

پس از این موضوع رئیس شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرد با وجود قطعی حدود ۴۰ درصد از ظرفیت ورودی اینترنت بین‌الملل در خاک کشورهای همسایه، با تمهیدات شرکت ارتباطات زیرساخت در توزیع ترافیک اینترنت بین‌الملل از سایر مسیرها، تنها کمتر از نیمی از این افت در شبکه ارتباطی کشور دیده می شود که به زودی برطرف خواهد شد. 

حال با گذشت چند ساعت این شرکت در جدیدترین اطلاعیه خود اعلام کرد وضعیت ارتباطات بین الملل نرمال شده است. 

خبر مرتبط
آمار وزیر ارتباطات از وضعیت کاربران پیام‌رسان‌های داخلی+ فیلم

اقتصادنیوز: وزیر ارتباطات آمار کاربران فعال پیام‌رسانهای داخلی را اعلام کرد.

شرکت ارتباطات زیرساخت در این اطلاعیه گفت است: ایجاد ظرفیت های پشتیبان در دو سال گذشته باعث شد با وجود قطعی گسترده لینک‌های بین الملل با ظرفیت بیش از ۴ ترابیت بر ثانیه، کمترین تاثیر در سرویس‌های مورد استفاده مردم عزیز ایران اسلامی به‌وجود آید و هم اکنون هیچ افت ترافیکی در شبکه به دلیل قطعی لینک‌های بین‌الملل وجود ندارد و وضعیت ارتباطات نرمال است. 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی