زمان واریز یارانه معیشتی/ خبر مهم برای این دهک‌ها

کدخبر: ۶۵۹۱۴۰
اقتصادنیوز: بنا به روال ماه‌های قبل، یارانه معیشتی باید روز دوشنبه هفته آینده (بیست‌وپنجم تیرماه) به حساب سرپرستان خانوار واریز شود.
زمان واریز یارانه معیشتی/ خبر مهم برای این دهک‌ها

به گزارش اقتصادنیوز، یارانه نقدی خانواری که جزو دهک‌های اول تا سوم درآمدی هستند، بیست و پنجم هر ماه به حساب‌شان پرداخت می‌شود. مبلغ یارانه این گروه 400 هزار تومان است. سایر خانوارها که دهک‌های چهارم تا نهم را شامل می‌شوند، یارانه 300 هزار تومانی خود را در سی‌ام هر ماه دریافت می‌کنند. بر اساس جدول سازمان هدفمندی یارانه‌ها، مستمری کمیته امداد امام خمینی و سازمان بهزیستی کشور، بیستم هر ماه و یارانه دارو و هزینه حمل‌ونقل ذخیره‌سازی سوخت از ابتدای ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

آخرین اخبار درباره کالابرگ

 اعتبار 120 هزار تومانی در قالب کالابرگ به طور معمول هجدهم هر ماه شارژ می‌شود اما سه روز از موعد همیشگی گذشته و فعلا خبری در این باره منتشر نشده است. معاون وزیر رفاه هم که اخیرا اظهاراتی را در این باره مطرح کرده، سخنانش را به کالابرگ فجرانه خلاصه کرده است.

براساس اعلام علیرضا عسگریان، در طرح فجرانه که از بهمن ۱۴۰۲ تا اردیبهشت ۱۴۰۳ اجرا شد یک میلیون و ۶۰۰ هزار تن کالا برای هفت دهک توزیع شد. در ضمن، این طرح که اعتبار آن 200 هزار تومان منظور شده بود،  11 قلم کالای اساسی را دربرمی‌گرفت. البته سرنوشت این طرح نامعلوم است و باید منتظر ماند و دید وزارت کار دولت چهاردهم چه تصمیمی درباره آن اتخاذ می‌کند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی