شرایط ثبت‌ نام بیمه رایگان بانوان اعلام شد+ جزییات

کدخبر: ۶۴۰۵۴۹
اقتصادنیوز : مدیر صندوق بیمه کشاورزی استان زنجان گفت: تا ۲۶ فروردین امسال، ۱۳۵۹ مادر دارای سه فرزند و بیشتر در طرح بیمه رایگان صندوق اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر ثبت‌ نام کردند.
شرایط ثبت‌ نام  بیمه رایگان بانوان اعلام شد+ جزییات

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، محمد اسماعیلی، با اشاره به اجرای ماده ۲۱ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، اظهار کرد: همه زنان خانه‌دار روستایی و عشایری سراسر کشور که تاریخ تولد فرزند سوم و بعد از آن‌، از یکم فروردین ۱۳۹۶ به بعد باشد، فرصت دارند تا ۳۰ فروردین ماه پیش ثبت‌ نام داشته باشند.

وی ادامه داد: مادران می‌توانند با ثبت‌ نام در این طرح از مزایای صندوق بیمه‌ کشاورزان (بازنشستگی، از کارافتادگی کلی، بازماندگان و نقل و انتقال سوابق) بهره‌مند شوند.

خبر مرتبط
دانشجویان بیمه می شوند

اقتصادنیوز: رییس سازمان تامین اجتماعی می گوید که در سال 1403، زنان خانه دار و دانشجویان بیمه می شوند.اسماعیلی با ارائه گزارش عملکرد یک ساله صندوق، گفت: عضویت ۷۰۰ هزار نفر در دو سال اول دولت جدید به عضویت صندوق درآمده‌اند که در مقایسه با یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر جذب در ۱۵ سال قبل از آن، آمار بسیار خوبی است.

وی بیان کرد: در بحث استانی، در شهر آببر دفتر کارگزاری افتتاح شده است و اعطای ۱۰۰۰ فقره تسهیلات معیشتی به مستمری‌بگیران با بهره صفر درصد و ۸۰ مورد میز خدمت در مناطق روستایی، از دیگر اقدامات دفتر استان بوده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی