کدخبر: ۳۶۳۶۴۸ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

روند قیمت ها در بازار ارز؛

ریزش قیمت ارز در بازار +دلار یک کانال عقب نشست

اقتصاد نیوز : دلار در بازار آزاد به کانال ۲۸ هزار تومان بازگشت. صرافی ملی نیز قیمت دلار را ۱۰۰ تومان کاهش داد.

به گزارش اقتصاد نیوز، قیمت دلار صرافی ملی که به نیازهای رسمی غیرتجاری اختصاص می‌یابد، در روز شنبه برای بار دوم تغییر یافت و به رقم 28 هزار و 600 تومان رسید. قیمت دلار در بازار آزاد نیز یک کانال عقب نشست و از سطح 29 هزار تومان به سطج 28 هزار تومان برگشت

صبح امروز صرافی ملی قیمت دلار را 28 هزار و 550 تومان اعلام کرد، بعد از رسیدن نرخ  بازار آزاد به قیمت بالاتر از 29 هزار تومان، قیمت صرافی ملی نیز به 28 هزار و 700 تومان افزایش یافت اما بعدازظهر امروز این رقم را 0.35 درصد کاهش داد و 28 هزار و 600 اعلام کرد. 

>>>>بیشتر بخوانید؛

احتمال کاهش نوسان در بازار دلار

دلار صرافی ملی به ۲۸ هزار و ۵۵۰ تومان رسید /بازار آزاد با ۲۹ هزار تومان شروع کرد

 

دلار بازار متشکل نیز به 28 هزار و 800 تومان رسید. بازار متشکل صرافی‌های بانکی و صرافی‌های مجاز را شامل می‌شود که به نیازهای تجاری و غیرتجاری تحت ضوابط بانک مرکزی پاسخ می‌دهند.

قیمت دلار در بازار آزاد که در نیمه‌ی روز به 29 هزار و 300 تومان رسید، بعد از ظهر امروز به 28 هزار و 800 تومان کاهش یافت تا بار دیگر به کانال 28 هزار تومانی بازگردد.  

دلار هرات نیز که تا 28 هزار و 700 تومان رسیده بود، به 28 هزار و 200 کاهش یافت. بازار هرات بازاری است که تحلیل گران فنی روی آن تاکید دارند و معتقدند از روند این بازار می توان جریان قیمت در بازار تهران را پیش بینی کرد.  

 

دلار

این مطلب برایم مفید است
42 نفر این پست را پسندیده اند