چراغ بورس سبز شد/ موج مثبت گروه فلزات و خودرویی ها

کدخبر: 389466
اقتصادنیوز : شاخص کل بورس تهران با چراغ سبز شروع به کار کرد و با رشد 21 هزار واحدی در ارتفاع یک میلیون و 229 هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم وزن نیز سبزپوش شد و با رشد 3 هزار واحدی 427 هزار و 758 واحد را ثبت کرد.

به گزارش اقتصادنیوز، شاخص کل بورس تهران با چراغ سبز شروع به کار کرد و با رشد 21 هزار واحدی در ارتفاع یک میلیون و 229 هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم وزن نیز سبزپوش شد و با رشد 3 هزار  واحدی 427 هزار و 758 واحد را ثبت کرد.

اثرگذارترین نمادها بر شاخص بورس

فولاد، فملی، شستا، فارس، وبملت ، شپنا و خودرو اثرگذارترین نمادها بر سبزپوشی شاخص هستند.

وضعیت نمادها در آغاز معاملات

در گروه خودرویی‌ها خودرو با رشد ۳ درصد دنبال می‌شود و خساپا با رشد بیش از ۴ درصد همراه است. سایر نماد‌ها نیز مثبت دنبال می‌شوند.

فراورده‌های نفتی نیز افزایش تقاضا را تجربه می‌کنند. شپنا, شتران, شبندر و شبریز شاوان نماد‌های مورد توجه گروه اند.شرانل, شبهرن, ونفت, شسپا و شنفت مثبت و متعادل معامله می‌شوند.

خودرویی‌ها نیز نسبتا پر تقاضا شروع به معامله کردند. خودرو, خساپا, خگستر, خبهمن, خزامیا, خپارس, ختوقا, خفنر, ورنا, ختراک, خاذین و خوساز نماد‌های پر تقاضای گروه اند. خکار تک نماد پر عرضه‌ی گروه است. خنصیر٬ خکمک٬ خرینگ و خاور با تعادل میان خریداران و فروشندگان و با گرایشی منفی داد و ستد می‌شوند.

تیتر یک
  • دولت روحانی رکورد یک تاخیر را شکست؛

    رکورد تاخیر موعد برقراری شصتمین مجمع عمومی بانک مرکزی در یک دهه اخیر به ثبت رسیده است. مجمعی که به نظر مهم ترین دستور…

از دست ندهید
بلیط هواپیما