پرسودترین سهم های بورس امروز

کدخبر: 391116
اقتصاد نیوز : امروز سهامداران شرکت‌های سیمان ارومیه، نوش مازندران و حمل و نقل پتروشیمی در بورس و معامله‌گران شرکت‌های بازرگانی و تولیدی مرجان کار، سرمایه‌گذاری مسکن الوند و قاسم ایران در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت 37هزار و 621واحدی در ارتفاع یک میلیون و 135هزار و 388واحد به کار خود پایان داد و بیش از 6میلیارد و 923میلیون سهم و حق‌تقدم به‌‌ارزش 7هزار و 90میلیارد تومان در 779هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های سیمان ارومیه، نوش مازندران و حمل و نقل پتروشیمی بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های پالایش نفت تبریز، کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و فجر انرژی خلیج فارس بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و 504میلیون ورقه به‌ارزش 4هزار و 605میلیارد تومان در 403هزار نوبت، آیفکس 294واحد افت کرد و در ارتفاع 17هزار و 139واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های بازرگانی و تولیدی مرجان کار، سرمایه‌گذاری مسکن الوند و قاسم ایران بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های کشیر و گوشت زاگرس شهرکرد، توسعه خدمات دریایی و بندری سینا و پالایش نفت لاوان بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

تیتر یک
  • مدیران شرکت ها تصور می کنند اوضاع بهتر شده است

    شامخ کل اقتصاد ایران در بهمن‌ماه ماه از مرز ۵۰ واحد عبور کرد و برای به رقم ۵۳.۷۳ واحد رسید. این رقم، بالاترین میزان در…

از دست ندهید
بلیط هواپیما