پرسودترین سهم های بورسی امروز

کدخبر: 391364
اقتصاد نیوز : امروز سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری شاهد، بانک پارسیان و دشت مرغاب در بورس و معامله‌گران شرکت‌های سرمایه‌گذاری مسکن الوند، زرین معدن آسیا و پتروشیمی زاگرس در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد 35هزار و151واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 170هزار و 497واحد به کار خود پایان داد و بیش از 6میلیارد و 209میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 6هزار و 904میلیارد تومان در بیش از 808هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری شاهد، بانک پارسیان و دشت مرغاب بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های فرآودره‌های غذایی و قند پیرانشهر، سایپا شیشه و به پرداخت ملت بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 2میلیارد و 664میلیون ورقه به‌ارزش 5هزار و 765میلیارد تومان در 580هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 278واحد رشد کرد و در ارتفاع 17هزار و 413واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری مسکن الوند، زرین معدن آسیا و پتروشیمی زاگرس بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های صنایع چوب خزر کاسپین، توکا رنگ فولاد سپاهان و کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

تیتر یک
  • پروتکل‌های بهداشتی در همه حوزه‌های انتخاباتی رعایت شود

    رییس جمهور در بازدید از ستاد انتخابات کشور حفظ سلامت و رای مردم را از سوی مجریان انتخابات مورد تاکید قرار داد .

از دست ندهید
بلیط هواپیما