پرسودترین سهم های بورسی در روز ریزش بورس

کدخبر: 393131
سهامداران سپنتا، سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت و حمل و نقل پتروشیمی در بورس و معامله‌گران شرکت‌های تولید برق عسلویه مپنا، تهیه و توزیع غذای دنا آفرین فدک و سرمایه‌گذاری توسعه گوهران امید در فرابورس سود بیشتری کسب کردند.

به گزارش اقتصادنیوز، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت 7هزار و 306واحدی در ارتفاع یک میلیون و 257هزار و 61واحد به کار خود پایان داد و بیش از 6میلیارد و 968میلیون سهم و حق‌تقدم به‌‌ارزش 7هزار و 690میلیارد تومان در 783هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های سپنتا، سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت و حمل و نقل پتروشیمی بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های ایران تایر، سالمین و سیمان اصفهان بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و 729میلیون ورقه به‌ارزش 17هزار و 361میلیارد تومان در 407هزار نوبت، آیفکس 84واحد افت کرد و در ارتفاع 17هزار و 731واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های تولید برق عسلویه مپنا، تهیه و توزیع غذای دنا آفرین فدک و سرمایه‌گذاری توسعه گوهران امید بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های تولید مولد نیروگاهی جهرم، هتل پارسیان کوثر اصفهان و ذوب آهن اصفهان بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما