هر روز با سهام عدالت؛

سبد بورسی سهام عدالت ما امروز چقدر می‌ارزد + جدول

کدخبر: 394789
اقتصاد نیوز : ارزش پرتفوی سهام عدالت همسو با وضعیت رکودی بازار سهام در حالی در محدوده معین در تغییر است که به دارندگان سهام عدالت توصیه می‌شود در فروش دارایی خود تامل بیشتری داشته باشند.

به گزارش اقتصادنیوز ، ارزش روز شرکت ‌های بورسی در پرتفوی سهام عدالت (یک میلیون تومانی) امروز به 8 میلیون 654 هزار تومان رسید که البته نسبت به روزهای قبل در یک سیر نزولی به سر می‌برد. ارزش روز سهام عدالت تا نزدیک 20 میلیون هم رسیده بود اما با تداوم شرایط ریزشی بازار سهام، ارزش پرتفوی شرکت‌های بورسی در یک سیکل کاهشی قرار گرفت.   

دارندگان سهام عدالت البته همچنان نسبت به دورنمای سبد پرتفوی خود خوش بین نیستند اما برآیند انتظارات نمایانگر این است که با توجه به بنیادی بودن سهام پرتفوی سهام عدالت، توصیه مطلعان و حرفه‌ای های بازار به دارندگان این است که در فروش زودهنگام و عجله‌ای سهام خود تجدیدنظر کنند و در صورتی که نیازی به نقدینگی آن ندارند بهتر است با نگاه بلندمدت به سرمایه‌گذاری مزبور بیاندیشند زیرا که می‌تواند برای آن‌ها خوش یمن باشد.

سهام عدالت

تیتر یک
  • بسته خبری بورسی ۱۴ اسفند ۹۹

    اقتصادنیوز: دو موضوع پیچیدگی‌های تحولات احیای برجام و سرنوشت لوایح FATF برای بورس بازان اهرم سیگنال‌دهنده مهمی ارزیابی …

از دست ندهید
بلیط هواپیما