افت 4600 واحدی شاخص کل/ بورس عقب نشینی کرد

کدخبر: 396834
اقتصادنیوز : شاخص کل بورس تهران در شروع معاملات بازار سرمایه با ریزش 4600 واحدی در سطح یک میلیون و 181 هزار واحد قرار گرفت

به گزارش اقتصادنیوز، شاخص کل بورس تهران در شروع معاملات بازار سرمایه با ریزش 4600 واحدی در سطح یک میلیون و 181 هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم وزن هم سرخپوش شد و با ریزش 31 واحدی 431 هزار و 600 واحد را ثبت کرد.

اثرگذارترین نمادها بر شاخص بورس

اپال، برکت و خبهمن بیش‌ترین تأثیر مثبت و نماد‌های فملی شپنا و خودرو بیش‌ترین اثر منفی را بر روند حرکت شاخص گذاشته‌اند.

وضعیت نمادها در آغاز معاملات

در شروع معاملات آخرین روز هفته، شاهد فشار فروش کمتری به نسبت روز گذشته هستیم و در اکثر نماد‌ها در محدوده بالاتر ازکف قیمت روزانه آغاز بهکار کردند.

در جریان متعادل گروه بانکی‌ها شاهد نوسانات مثبت و نشان دادن واکنش به محدوده حمایتی در نماد وتجارت هستیم و سهم اکنون در قیمت ۲۵۹ تومان با رشد بیش از ۱ درصد آغاز بکار کرد. وبملت در قیمت ۳۶۳ تومان دنبال می‌شود.

در گروه خودرویی‌ها نماد خساپا در قیمت ۲۲۵ تومان با صف فروش ۱۵۴ میلیون سهمی مواجه است و خودرو در قیمت ۲۴۵ تومان با افت حداکثری مواجه است. خگستر در قیمت ۲۹۱ تومان قرار دارد و سایر نماد‌ها در مدار منفی قرار دارند.

فرآورده‌های نفتی یکی پس از دیگری در محدوده منفی و با افت تقاضا مواجه هستند و شاهد شکل گیری صفوف فروش کم حجم و بی رمق بروی نماد‌های این گروه هستیم. در روانکار‌ها نماد شبهرن با رشد بیش از ۳ درصد و در قیمت ۵۴۴۹ تومان دنبال می‌شود.

صف خرید اپال عرضه شد و سهم در قیمت ۱۶۲۳ تومان در حال داد وستد است. حجم معامله بیش از ۱۷۵ میلیون سهم است.

بورس ساختمان

تیتر یک
  • بررسی روند سهم پول از کل حجم نقدینگی اقتصاد ایران

    اقتصادنیوز: بررسی روند اجزای نقدینگی نشان می دهد تورم انتظاری در ایران در ماه های گذشته رو به افزایش است، این امر در…

از دست ندهید
بلیط هواپیما