آمار بورس پایتخت در 2 ساعت ابتدایی / سهم‌های پرطرفدار بازار امروز

کدخبر: 402844
اقتصاد نیوز : در 2 ساعت ابتدایی معاملات بورس پایتخت شاخص‌های بازار سهام ریزش کردند و شاهد خروج پول حقیقی از بازار هستیم.

به گزارش اقتصادنیوز ، در معاملات امروز، شنبه 14 فروردین ماه، شاخص کل بورس تهران در 2 ساعت ابتدایی نزول کرده و تا این لحظه با 9 هزار و 840 واحد افت در رقم یک میلیون و 284 هزار واحد قرار گرفته است. شاخص کل هم وزن نیز با ریزش هزار و 183 واحدی به سطح 441 هزار و 464 واحد رسیده است. 

بورس

لیدرهای بازار

نماد‌های فولاد، فملی و شستا بیش‌ترین اثر منفی را بر شاخص بورس دارند و رانفور، حکشتی و فولاژ نمادهایی هستند که بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص داشته‌اند. 

ارزش معاملات

تا این لحظه ارزش معاملات کل بازار بالغ بر 2 هزار و 500 میلیارد تومان است که بیش از هزار و 600 میلیارد تومان آن به بورس اختصاص دارد. 

خروج پول حقیقی

در 2 ساعت ابتدایی معاملات امروز بیش از 240 هزار میلیارد تومان پول حقیقی از بازار خارج شد و نمادهای شستا، شیران و شتران بیشترین خروج پول حقیقی را ثبت کردند. اما در مقابل نماد برکت که پرتراکنش‌ترین نماد بورس در معاملات امروز است با ورود 8 میلیارد تومان پول حقیقی همراه بوده است. پس از برکت، نمادهای رانفور و خبازرس بیشترین اقبال سهام‌داران حقیقی را دارند.

بورس

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما