بورس تهران سرخپوش شد/ افت 3500 واحدی شاخص بورس

کدخبر: 407758
اقتصاد نیوز : شاخص کل بورس تهران در شروع معاملات بازار سرمایه با ریزش 3500 واحدی در سطح یک میلیون و 203 هزار واحد قرار گرفت.

به گزارش اقتصادنیوز، شاخص کل بورس تهران در شروع معاملات بازار سرمایه با ریزش 3500 واحدی در سطح یک میلیون و 203 هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم وزن نیز سرخپوش شد و با افت 378 واحدی 429 هزار و 699 واحد را ثبت کرد.

شاخص فرابورس هم منفی شد و  به 17 هزار و 708 واحد رسید.

اثرگذارترین نمادها بر شاخص بورس

نمادهای فملی، ساراب و فجر بیش‌ترین تأثیر مثبت و نمادهای خودرو، شستا و فولاد بیشترین اثر منفی را بر روند حرکت شاخص گذاشته‌اند.

تالار سهام بورس تهران

وضعیت نمادها در آغاز معاملات

در میان فشار فروش فلزات اساسی فملی٬ فخوز٬ کاوه٬ فایرا و فجر با گرایشی مثبت متعادل اند. فولاد و هرمز نیز منفی و متعادل اند.

عمده نماد های دو گروه پالایشی و خودرو، در کف قیمتی روزانه با صف فروش مواجهند که در میان آن ها خساپا با صف فروش بیش از ۳۲۰ میلیون سهمی و حجم معاملات ۲۱ میلیون سهمی بیش از دیگر نمادها خودنمایی می کند.

در بانکی ها نیز معاملات در مدار منفی دنبال می شود. وبملت و وتجارت در محدوده صفر تابلو با نوسانات منفی همراهمند. وبصادر در قیمت 224 تومان افت بیش از 2 درصدی را تجربه می کند. در این میان وپاسار و وکار تنها سبزپوش های گروهند.

خبر تکمیل می شود...

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما