بازار سهام در یک نما؛

زور بزرگان سبزپوش به بازار نچربید +اینفو

کدخبر: 412693
اقتصاد نیوز : در معاملات امروز نمادهای بزرگ بازار همچون خودرو، خساپا،‌ فارس،‌ تاپیکو، خگستر، وتجارت،‌ وبصادر،‌ اپال،‌ فجر، خبهمن، وپارس،‌ وپست و میدکو سبزپوش شدند اما نتوانستند شاخص را بالا بکشند.

به گزارش اقتصادنیوز ، در معاملات امروز بورس تهران شاخص کل با افت اندک 791 واحدی به رقم یک میلیون و 188 هزار و 804 واحد رسید.

شاخص هم وزن نیز 4 هزار و 204 واحد نزول کرد و در سطح 410 هزار و 703 واحدی ایستاد. همچنین شاخص کل فرابوس 113 واحد رشد کرد و به رقم 17 هزار و 667 واحد رسید.

بورس

سهم‌های تاثیرگذار 

امروز «فولاد»، «فملی» و «شستا» نمادهای بزرگ بازار بودند که بیشترین تاثیر را در افت شاخص کل داشتند. 

در جدول پرتراکنش‌ترین نمادهای بورس برکت صدرنشین است و خودرو و شپنا در رتبه‌های بعدی هستند. در فرابورس نیز کزغال، فگستر و آریا پرتراکنش‌‌ترین نمادها هستند.

بزرگان سبزپوش

در معاملات امروز نمادهای بزرگ بازار همچون خودرو، خساپا،‌ فارس،‌ تاپیکو، خگستر، وتجارت،‌ وبصادر،‌ اپال،‌ فجر، خبهمن، وپارس،‌ وپست و میدکو سبزپوش شدند اما نتوانستند شاخص را بالا بکشند. 

افت ارزش معاملات 

امروز ارزش معاملات کل بازار سهام به رقم 4 هزار و 799 میلیارد تومان رسید که نسبت به روز ‌‌شنبه 75 درصد کاهش یافته است. ارزش معاملات خرد نیز با افت 3 درصدی نسبت به روز گذشته  به رقم 3 هزار و 702 میلیارد تومان رسید.

افزایش ارزش صف‌های خرید

در پایان معاملات امروز ارزش صف‌های خرید نسبت به پایان روز شنبه 19 درصد افزایش یافت و در رقم 235 میلیارد تومان ایستاد. ارزش صف‌های فروش نیز 2 درصد کاهش یافت و 3 هزار و 384 میلیارد تومان شد.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما