آغاز و تمدید بازارگردانی ۳ شرکت بورسی

کدخبر: 419004
اقتصادنیوز : عملیات بازارگردانی شرکت گسترش‌ صنایع ‌و خدمات‌ کشاورزی در بورس آغاز و دوره بازارگردانی دو شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور و توسعه معدنی و صنعتی صبانور هم تمدید شد.

به گزارش اقتصادنیوز ، شرکت بورس تهران از آغاز شرکت‌ گسترش ‌صنایع‌ و خدمات ‌کشاورزی با نماد معاملاتی "تکشا" از فردا(سه‌شنبه) خبر داد.

همچنین دوره عملیات بازارگردانی در شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور با نماد معاملاتی "کنور" تا 28 آبان امسال و دوره عملیات بازارگردانی در شرکت نورد آلومینیوم‌ با نماد معاملاتی "فنوال" تا 9 آذر سالجاری در بورس اوراق بهادار تهران تمدید شد.

شایان ذکر است در حالی از 10 مهرماه پارسال تمامی شرکت‌های بورسی و تا 15 مهر شرکت‌های حاضر در فرابورس ملزم به معرفی بازارگردان شدند که به گفته مدیر نظارت بر ناشران بورس، همه ناشران پذیرفته شده در بورس موظفند برای انعقاد قرارداد بازارگردانی و معرفی بازارگردان به بورس اوراق بهادار تهران یا فرابورس ایران اقدام کنند.

در اکوایران ببینید:تورم و فرضیه اثر ثروت در بورس

بر این اساس در صورت اجرا نکردن این ابلاغیه، ناشران متخلف محسوب و جرایم برای آنان در نظر گرفته می‌شود که این جرایم و ضمانت اجرایی شامل تذکر، اخطار، محدودیت موقت یا دائم در دسترسی به سامانه معاملات، تعلیق یا لغو مجوزهای صادره توسط سازمان، محرومیت دریافت خدمات از ارکان بازار سرمایه برای مدت معین، جریمه نقدی، محرومیت از تصدی در هیئت مدیره اشخاص تحت نظارت، سلب صلاحیت و لغو پذیرش می‌شود.

تیتر یک
  • تکمیل مثلث سیاسی دولت سیزدهم؛ شمخانی،امیرعبداللهیان و وحیدی

    اقتصاد نیوز: از قرار معلوم ستاد سیاسی کابینه ابراهیم رئیسی تکمیل شد و او درباره متصدیان سه ضلعی سیاسی و امنیتی دولت…

از دست ندهید
بلیط هواپیما