گزارش «اقتصادنیوز» از معاملات بورس تهران در هفته اخیر؛

رکود نسبی در هفته ریزش شاخص بورس+ نمودار

کدخبر: ۶۴۴۰۹۳
اقتصادنیوز: در هفته اخیر روند تغییرات میانگین ارزش معاملات خرد سهام کاهشی بود.
رکود نسبی در هفته ریزش شاخص بورس+ نمودار

به گزارش اقتصادنیوز ، بازار سهام در این هفته با افت نسبی ارزش معاملات خرد سهام مواجه بود و میانگین ارزش معاملات خرد 31 درصد کاهش یافت. 

در اولین روز معاملات هفته اخیر ارزش معاملات خرد سهام به رقم 4 هزار و 702 میلیارد تومان کاهش یافت و روز یکشنبه ارزش معاملات خرد سهام 3 هزار و 887 میلیارد تومان شد.

 ارزش معاملات در روز دوشنبه به 4 هزار و 63 میلیارد تومان رسید. روز سه‌شنبه ارزش معاملات خرد به 3 هزار و 540 میلیارد تومان کاهش یافت. در روز چهارشنبه نیز ارزش معاملات خرد سهام با افت 2 درصدی به رقم 3 هزار و 482 میلیارد تومان ریزش کرد.

میانگین ارزش معاملات خرد بورس در هفته اخیر 3 هزار و 935 میلیارد تومان بود که نسبت به رقم 5 هزار و 690 میلیاردی هفته پیشین، افت 31 درصدی داشته است.

رکوردداران ارزش و حجم معاملات

در اولین روز هفته، نماد ثپردیس بیشترین ارزش معاملات را داشت و نمادهای خودرو، خزامیا، فاراک و فملی در رتبه‌های بعدی بودند. 

نماد ذوب نیز بیشترین حجم معاملات را داشت و نمادهای فاراک، خودرو، وتجارت و شستا در رده‌های بعدی قرار داشتند. 

روز یکشنبه نمادهای کیمیاتک، فولاد، خودرو، فن افزار و فملی بیشترین ارزش معاملات را داشتند. نمادهای ذوب، شستا، خودرو، کرمان و فاراک نیز بیشترین حجم معاملات را داشتند. 

روز دوشنبه نیز بیشترین ارزش معاملات به نمادهای خساپا، خودرو، فولاد، کاما و وبملت تعلق داشت. در جدول حجم معاملات نمادهای ذوب، شستا، خساپا، خودرو و وبملت بودند.  

روز سه‌شنبه بیشترین ارزش معاملات به نماد دکوثر تعلق داشت و خزامیا، فملی، فزر و خودرو در رتبه‌های بعدی بودند. بیشترین حجم معاملات نیز به ذوب اختصاص داشت و شستا، کرمان، خودرو و وبملت در پی آن بودند. 

در آخرین روز معاملاتی هفته، نمادهای فن افزار، ثفارس، شستا، کرومیت و فملی بیشترین ارزش و نمادهای شستا، ذوب، وبملت، کرمان و وتجارت بیشترین حجم معاملات را داشتند. 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی