کدخبر: ۳۷۰۸۷۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

در رویداد "دوشنبه‌های استارتاپی" صورت گرفت

کسب ۴۰ درصدی سرمایه برای استارتاپ‌ها

اقتصادنیوز : مدیر ارزیابی سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی از رسیدن به ضریب ۳۰ تا ۴۰ درصدی در جذب سرمایه توسط استارتاپ‌های شرکت کننده در رویدادهای دوشنبه‌های استارتاپی در ۶ ماه گذشته خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل ایسنا، محمدحسین رضوانیان امروز در رویداد جذب سرمایه در حوزه خودرو از رویدادهای مجازی" دوشنبه‌های استارتاپی صندوق نوآوری و شکوفایی" با تاکید بر اینکه درخت "دوشنبه‌های استارتاپی" بعد از ۶ ماه اکنون بارور شده است، افزود: در حال حاضر با برگزاری ۹ رویداد شاهد بازخورد خوبی از سوی سرمایه گذاران و استارتاپ‌ها در فضای اکوسیستم نوآوری کشور هستیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۲۰ استارتاپ در فرآیند نهایی شدن جذب سرمایه هستند، خاطر نشان کرد: برخی از این استارتاپ‌ها سرمایه مورد نیاز خود را از طریق سرمایه گذار جذب کرده‌اند و برخی نیز در قالب خدمات "هم سرمایه‌گذاری" صندوق نوآوری و شکوفایی توانسته‌اند سرمایه مورد نیاز خود را جذب کنند.

رضوانیان فرآیند سرمایه‌گذاری را یک فرآیند زمان‌بر دانست و ادامه داد: از این رو صندوق نوآوری و شکوفایی از همه ابزارهای حمایتی خود استفاده می‌کند تا استارتاپ‌ها را در مسیر توسعه و جذب سرمایه  کمک کند و خوشبختانه در رویداد حوزه سلامت که اولین رویداد دوشنبه‌های استارتاپی صندوق در اردیبهشت ماه سال جاری بود، از ۶ استارتاپ حاضر برای  ۴ استارتاپ جذب سرمایه شد.

مدیر ارزیابی سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری وشکوفایی با اشاره به برگزاری دهمین رویداد دوشنبه‌های استارتاپی در حوزه خودرو، یادآور شد: برگزاری این رویدادها تا پایان سال ادامه خواهد  داشت و امیدواریم شاهد بارور شدن فعالیت استارتاپی در کشور باشیم.

رضوانیان افزود: توانستیم  به ضریب ۳۰ تا ۴۰ درصدی در جذب سرمایه توسط استارتاپ های شرکت کننده در رویداد دوشنبه های استارتاپی در ۶ ماه گذشته برسیم.

در رویداد دوشنبه‌های استارتاپی حوزه خودرو، استارتاپ‌های "بازار خوردو " پلتفرم آنلاین نیازمندی‌ها و خدمات خودرو، " تاکسی بورد" نمایشگر دیجیتالی به عنوان  رسانه تبلیغاتی نوین در داخل تاکسی، "چارچرخ" سامانه هوشمند خدمات خودرو شامل ارائه خدمات ۲۴ ساعته در زمینه تعمیر، نگهداری خودرو، شناخت معایب خودرو ، "ماشین نو" بازارچه آنلاین لوازم یدکی خودرو با ایجاد ارتباط بین فروشندگان و خریداران لوازم یدکی خودرو به وسیله پلتفرم و "اینوباس" سرویس رزرواسیون حمل و نقل، فعالیت خود را به سرمایه گذاران ارائه کردند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند