رئیس سازمان بازرسی کل کشور اعلام کرد:

برخورد با دلالان و حذف رانت خواری از بازار فولاد و خودرو

کدخبر: 382846
رئیس سازمان بازرسی کل کشور با حضور در وزارت صمت، حمایت این سازمان از برنامه های وزارت صمت در مبارزه با فساد، برخورد با دلالان و حذف رانت خواری از بازار فولاد و خودرو را اعلام کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از شاتا، حجت الاسلام و المسلمین حسن درویشیان در نشست با علیرضا رزم حسینی «وزیر صنعت، معدن و تجارت» با تاکید بر این مطلب، افزود: با تمام وجود در کنار وزارت صمت برای پیگیری حقوق مردم و برخورد با سودجویان در این شرایط سخت اقتصادی هستیم.

وی با بیان اینکه نظارت ها بر بازار باید خروجی محور و نتیجه گرا باشد، گفت: قوانین باید بازدارندگی لازم را در خصوص مبارزه با گرانفروشی داشته باشند و رسیدگی تعزیرات به پرونده های تنظیم بازار باید تسریع یابد.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور بر هماهنگی بخش های مهم اقتصادی برای عبور از شرایط سخت تاکید کرد و افزود: اگرچه برخی مشکلات ناشی از تحریم هاست اما به همت تولیدکنندگان، همراهی دولت و حاکمیت افزایش تولید را در همین شرایط سخت داشته ایم که نشانگر عزم، اراده و هماهنگی تمامی ارکان می باشد.

درویشیان با تاکید بر اینکه این شرایط سخت اقتصادی مدیران جسور را می‌طلبد، گفت: تصمیمات جدید ستاد اقتصادی دولت در خصوص رفع تعهد ارزی صادرکنندگان و تسریع در ترخیص کالاها از گمرکات، نمونه‌هایی از تصمیمات جسورانه بوده است.

 
 

 

منبع: اقتصادنیوز
تیتر یک
  • آخرین آمار تجارت خارجی اعلام شد

    اقتصادنیوز: ​آخرین آمار تجارت خارجی ایران نشان دهنده آن است که چین به جایگاه قبلی خود به عنوان مهمترین شریک تجاری…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید