رئیس سازمان بازرسی کل کشور اعلام کرد:

برخورد با دلالان و حذف رانت خواری از بازار فولاد و خودرو

کدخبر: 382846
اقتصادنیوز : رئیس سازمان بازرسی کل کشور با حضور در وزارت صمت، حمایت این سازمان از برنامه های وزارت صمت در مبارزه با فساد، برخورد با دلالان و حذف رانت خواری از بازار فولاد و خودرو را اعلام کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از شاتا، حجت الاسلام و المسلمین حسن درویشیان در نشست با علیرضا رزم حسینی «وزیر صنعت، معدن و تجارت» با تاکید بر این مطلب، افزود: با تمام وجود در کنار وزارت صمت برای پیگیری حقوق مردم و برخورد با سودجویان در این شرایط سخت اقتصادی هستیم.

وی با بیان اینکه نظارت ها بر بازار باید خروجی محور و نتیجه گرا باشد، گفت: قوانین باید بازدارندگی لازم را در خصوص مبارزه با گرانفروشی داشته باشند و رسیدگی تعزیرات به پرونده های تنظیم بازار باید تسریع یابد.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور بر هماهنگی بخش های مهم اقتصادی برای عبور از شرایط سخت تاکید کرد و افزود: اگرچه برخی مشکلات ناشی از تحریم هاست اما به همت تولیدکنندگان، همراهی دولت و حاکمیت افزایش تولید را در همین شرایط سخت داشته ایم که نشانگر عزم، اراده و هماهنگی تمامی ارکان می باشد.

درویشیان با تاکید بر اینکه این شرایط سخت اقتصادی مدیران جسور را می‌طلبد، گفت: تصمیمات جدید ستاد اقتصادی دولت در خصوص رفع تعهد ارزی صادرکنندگان و تسریع در ترخیص کالاها از گمرکات، نمونه‌هایی از تصمیمات جسورانه بوده است.

 
 

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما