رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس اعلام کرد

تقویت استانداردها برای رقابت با بازارهای خارجی

کدخبر: 388875
اقتصادنیوز : رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس اعلام کرد، تولیدکنندگان باید علاوه بر تمرکز بر بازار داخلی در صدد تقویت استاندارها برای رقابت با بازارهای خارجی باشند.

به گزارش اقتصادنیوز، رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای در حاشیه بازدید از واحدهای صنفی اسلامشهر، نصیرآباد و شهر قدس خطاب به تولید کنندگان، گفت: در تولید کالاها حتما از برند خودتان استفاده کنید چون امروز مردم به کالاهای ایرانی اعتماد دارند و استقبال می کنند و ما در کنار شما هستیم و از تولید داخلی و تولیدکننده حمایت می کنیم، اگر خلاف این عمل شود خودتان نابود می شوید.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن با توجه به ظرفیت های این اصناف گفت: تولیدکنندگان باید علاوه بر  تمرکز بر بازار داخلی در صدد تقویت استاندارها برای رقابت با بازارهای خارجی باشند.

اکبری تالارپشتی بعد از استماع مشکلات تولید کنندگان در زمینه عدم حمایت از کالای ایرانی و تمایل به کالای خارجی با توجه به رقابت 100 درصدی، گفت: مجلس بر حمایت از تولید ملی و حمایت از تولیدات داخلی تاکید دارد.

اکبری تالارپشتی گفت: ضرورت سازماندهی و تفکیک تولید و فروش نیازمند تشکیل کارگروه های است تا روند فعالیت چرخه تولید تسهیل و تسریع کند.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما