تدوین برنامه میان مدت برای فعال سازی صنعت صوتی و تصویری

جهش 42 درصدی تولیدات انواع صنایع لوازم خانگی

کدخبر: 390588
اقتصادنیوز : معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت در نشست مشترک با اعضا انجمن لوازم صوتی وتصویری اعلام ‌‌کرد: روند تولید در صنعت لوازم خانگی طی 9 ماهه با رشد 42 درصدی همراه بوده است.

به گزارش شاتا، مهدی صادقی نیارکی در این نشست بر ضرورت طراحی برنامه میان مدت در حوزه لوازم صوتی و تصویری تاکید ‌کرد و گفت: تولید‌کنندگان پیشران در این صنعت باید با استفاده از پتانسیل های موجود و بهره مندی از ظرفیت های خالی واحدهای صنعتی کوچک و متوسط برنامه میان مدتی برای ارتقای جایگاه این صنعت طراحی کنند.

معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت‌ در‌خصوص نگرانی های تولید‌کنندگان از عرضه کالاهای قاچاق لوازم خانگی در سطح بازار افزود: باید در تعامل با مراجع ذیربط جلساتی موضوع با جدیت دنبال شود تا آسیبی متوجه بخش تولید در این صنعت مهم نشود.

صادقی نیارکی همچنین در خصوص موارد مورد طرح از سوی تولید‌کنندگان از وجود برخی موانع پیش روی برای واردات مواد اولیه مورد نیاز صنعت لوازم صوتی و تصویری نیز از برگزاری جلسات هماهنگی با دستگاه های ذی ربط برای پیگیری و تسریع در ورود اجزاء و قطعات مورد نیاز این صنعت به کشور خبر داد.

 

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما