رصد بازار لوازم دیجیتال؛

با 9 میلیون تومان این لپ تاپ ها را بخرید+ جدول

کدخبر: 394034
اقتصادنیوز : لپ تاپ 15 اینچی لنوو Ideapad V130- مدل PC را می توان با قیمت 9 میلیون و 200 هزار تومان خریداری کرد که جزو ارزان ترین و پرفروش ترین لپ تاپ های بازار به شمار می رود.

به گزارش اقتصادنیوز، با توجه به شیوع کرونا و محدودیت های تردد، این روزها میزان استفاده از گوشی های هوشمند و لپ تاپ برای شرکت در کلاس های دانشگاه و مدرسه و همچنین انجام دروکاری، بسیار بیشتر از قبل شده است.

بازار لپ تاپ و کامپیوتر تقریبا در طول یک سال اخیر نسبت به سایر بازارها، مشتریان خود را داشته و رکود کمتری در این بازار نسبت به سایر مشاغل مشاهده می شود؛ البته با توجه به نوسانات نرخ دلار ، یافتن محصولات ارزان کار راحتی نیست و برای خرید لپ تاپ ضمن جستجوی فراوان، باید دقت کافی داشت.

برای خرید لپ تاپ با بودجه 9 میلیون تومان تقریبا انتخاب های محدودی دارید؛ اما 8 لپ تاپی که می توانید با این مبلغ خریداری کنید در ادامه لیست شده است؛

 لپ تاپ 15 اینچی لنوو Ideapad V130- مدل PC را می توان با قیمت 9 میلیون و 200 هزار تومان خریداری کرد که جزو ارزان ترین و پرفروش ترین لپ تاپ های بازار به شمار می رود. همچنین لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل VivoBook X543MA - A به قیمت 9 میلیون و 900 هزار تومان در بازار به فروش می‌رسد.

لپ تاپ2

تیتر یک
  • پس لرزه های حمله موشکی به تاسیسات نفتی عربستان

    در نخستین روز معاملات جهانی، قیمت نفت پس از اتفاق های ژئوپولیتیک در منطقه خاورمیانه وارد کانال ۷۰ دلار شد.

از دست ندهید
بلیط هواپیما