از سوی وزارت صنعت،معدن و تجارت اعلام شد

آغاز به کار رسمی سامانه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید

کدخبر: 409313
اقتصادنیوز : دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید از آغاز بع کار سامانه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید خبر داد. براین اساس با راه‌اندازی و شروع به کار این سامانه طی اردیبهشت‌ماه جاری، از این پس تمامی فرایندهای مربوط به این ستاد از طریق این سامانه به نشانی https://tashil.stsm.ir صورت خواهد گرفت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اتاق بازرگانی تهران؛ دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید از آغاز به کار رسمی سامانه این ستاد طی اردیبهشت‌ماه جاری خبر داد.

  سید مهدی نیازی طی ابلاغیه‌ای به استانداران و روسای کارگروه‌های تسهیل و رفع موانع تولید سراسر کشور، با اعلام آغاز به کار این سامانه، تصریح کرد که تمامی درخواست‌های فعالان اقتصادی مرتبط با کارگروه‌های تسهیل و رفع موانع تولید، غیر از تقاضای مرتبط با تسهیلاتی که فرایند اختصاصی خود را در سامانه بهین‌یاب و هماهنگ دارند،  ‌باید از طریق سامانه تسهیل به نشانیhttps://tashil.stsm.ir  پذیرش و دریافت شود.

وی از عملیاتی شدن این سامانه طی اردیبهشت‌ماه جاری خبر داد و تاکید کرده‌است که «اعتبار مصوبات ابلاغی کارگروه و ضمانت اجرای مصوبات صرفا برای درخواست‌ها و مصوباتی خواهد بود که ثبت‌نام آنها از طریق سامانه بوده و سایر اقداماتی که از سوی کارگروه و دستگاه‌های اجرایی به صورت غیرالکترونیکی انجام شده باشد، دارای اعتبار و ضمانت اجرایی نخواهد بود.

متن ابلاغیه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در سایت http://www.tccim.ir/Images/Docs/fl_kasb.pdf آورده شده است

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما