رصد بازار

قیمت گوشت مرغ و گوشت قرمز امروز سه‌شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳/ سقوط قیمت مرغ+ جدول

کدخبر: ۶۴۳۸۳۲
​اقتصادنیوز: امروز قیمت مرغ در بازار پایین آمده است و هر کیلو مرغ کشتار در بازار افت را نسبت به روز پیش در پیش گرفت و 76,493 تومان خرید و فروش شد.
قیمت گوشت مرغ و گوشت قرمز امروز سه‌شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳/ سقوط قیمت مرغ+ جدول

به گزارش اقتصادنیوز، بازار گوشت و دام تهران امروز سه‌شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳، شاهد ریزش قیمت گوشت مرغ کشتار در جریان معاملات نسبت به روز پیش است.

photo_2024-04-30_11-23-23

قیمت مرغ کشتار امروز

براساس اعلام پایگاه خبری صنعت مرغداری و دامپروری، امروز هر کیلو مرغ کشتار در بازار افت را نسبت به روز پیش در پیش گرفت و 76,493 تومان خرید و فروش شد.

قیمت مرغ زنده در بازار

بازار گوشت مرغ همچنین شاهد کاهش قیمت مرغ زنده نسبت به روز پیش است، هر کیلو مرغ زنده در بازار 53,571 تومان معامله شد.

قیمت گوشت قرمز منجمد امروز

هر کیلو گوشت منجمد گوساله هم خلاف روند روزهای اخیر در بازار امروز ثبات قیمت را نسبت به روز گذشته تجربه کرد، 325 هزار تومان قیمت گذاری و فروخته شده است.

قیمت گوشت بوقلمون کشتار

در بازار گوشت طیور امروز هر کیلو بوقلمون کشتار در حالی معامله شده که نسبت به روز پیش ثبات قیمت را تجربه کرد و کیلویی 98 هزار تومان معامله شد.

قیمت دام زنده و کشتار در بازار

هر کیلو دام در کشتارگاه امروز با ثبات قیمت را نسبت به روز گذشته تجربه کرده است و 600 هزار تومان خرید و فروش شد. همچنین امروز قیمت دام زنده در بازار ثبات را در پیش گرفت و کیلویی 300 هزار تومان معامله شد.

قیمت گوشت شترمرغ کشتار

امروز همچنین در بازار هر کیلو گوشت شترمرغ کشتار 341 هزار تومان خرید و فروش شد که در مقایسه با روز گذشته تغییری را تجربه نکرده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی