کدخبر: ۳۵۳۷۳۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

با ۴ میلیارد چه خودرویی در ایران می توان خرید

اقتصادنیوز : با ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان می توانید یک خودرو بی ام و ۵۳۰i خریداری کنید.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، در بازار کشور انواع و اقسام خودرو‌های لوکس و لاکچری وجود دارد که در این گزارش قصد داریم قیمت آن‌ها را در بازار امروز ارائه دهیم.

BMW یکی از خودرو‌های محبوبی است که در شکل‌های مختلفی در بازار به فروش می‌رسد. امروز در بازار، بی ام و ۵۳۰i با قیمت ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان، بی ام و سری ۷، ۷۳۰i با قیمت ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان، بی ام و x۱ با قیمت ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان، بی ام و x۳ با قیمت ۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان و بی ام و x۴ با قیمت ۳ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

مرسدس بنز یکی دیگر از خودرو‌های محبوبی است که در بازار کشور داد و ستد می‌شود. امروز در بازار بنز E۲۵۰ (کلاس E) ۴ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان, E۲۰۰ با قیمت ۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

​CH-R در نسخه بنزینی در سه تیپ استایل، لانژ و آیکون، به ترتیب، قیمت‌های یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان، یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان و یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان را به خود می‌بینند. قیمت CH-R هیبرید، در همان سه تیپ اصلی، از یک میلیارد و ۷۰۰ تا یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان است. پریوس در تیپ C با قیمت یک میلیارد تومان به فروش می‌رسد. راوفور این روزها، بسته به سطح آپشن‌ها، از یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان تا ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

گلف GT۱ با قیمت یک میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان، پاسات با قیمت ۲ میلیارد تومان، تیگوان با قیمت ۲ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان در بازار کشور به فروش می‌رسد. اپتیما یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان، سورنتو با قیمت ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان موجود است.

نام محصول

قیمت 

بی ام و 530i

4 میلیارد و   300 میلیون تومان

بی ام و سری 7 730i

4 میلیارد و 300 میلیون تومان

بی ام و x1

2 میلیارد و 500 میلیون تومان

بی ام و x3

3 میلیارد و 400 میلیون تومان

بی ام و x4

3 میلیارد و 900 میلیون تومان

بنز E250

4 میلیارد و 150 میلیون تومان

بنز E200 

یک میلیارد و 700 میلیون تومان

CH-R هیبرید

یک میلیارد و 700 میلیون تومان

پریوس تیپ C

یک میلیارد تومان

راوفور

یک میلیارد و 800 میلیون تومان

گلف GT1

یک میلیارد و 850 میلیون تومان

پاسات

2 میلیارد تومان

تیگوان

2 میلیارد و 150 میلیون تومان

اپتیما  

یک میلیارد و 400 میلیون تومان

سورنتو

2 میلیارد و 200 میلیون تومان

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند