کدخبر: ۳۷۱۱۷۶ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

اعلام فهرست نهایی قرعه کشی سایپا/ ۱۲۰ ساعت کاری فرصت برای پرداخت ودیعه

اقتصادنیوز : اسامی برندگان قرعه کشی ۹ محصول سایپا اعلام شد.

به گزارش اقتصادنیوز؛  برندگان این مرحله از قرعه کشی 120 ساعت کاری فرصت دارند تا ودیعه پیش بینی شده برای نهایی شدن درخواست خود را پرداخت کنند و مابقی قیمت خودرو نیز هنگام صدور دعوت نامه از برندگان قرعه کشی دریافت خواهد شد.

  براساس برنامه ریزی صورت گرفته از سوی شرکت سایپا در این مرحله 31 هزار خودرو برای عرضه در نظر گرفته شده اند که شامل «سایپا ۱۵۱، دو مدل تیبا، ساینا، شاهین، دو مدل وانت نیسان و سه مدل کوییک» می شود.  

به گفته مسوولین شرکت سایپا ثبت نام کنندگان جهت مشاهده نتایج قرعه کشی تنها به سایت رسمی شرکت سایپا https://saipa.iranecar.com/list مراجعه کنند؛ چرا که در مراحل قبلی پیامک برنده شدن برای برخی از ثبت نام کنندگان ارسال نشده بود که این امر موجب حذف برخی از برندگان قرعه کشی شده بود.

 در این طرح فروش ۴۵۱ هزار و ۳۵۸ نفر شرکت کردند که ۴۴۶ هزار و ۱۷۴ نفر واجد شرایط شناخته شدند. براساس قرعه کشی صورت گرفته در این مرحله «8 هزار و ۵۰۰ دستگاه خودرو شاهین»، «چهار هزار و ۵۰۰ دستگاه تیبا صندوق‌دار»، «4 هزار و ۵۰۰ دستگاه تیبا ۲ »، «پنج هزار دستگاه ساینا»، 3 هزار دستگاه سایپا ۱۵۱»،« ۳۰۰ دستگاه نیسان تک‌سوز»،« ۷۰۰ دستگاه نیسان دوگانه‌سوز»،« 2 هزار و ۵۰۰ دستگاه کوییک دنده‌ای»، «‌هزار دستگاه کوییکR »و «‌هزار دستگاه کوییکR با تریم قرمز» عرضه شد.

 

 

 

  

 

این مطلب برایم مفید است
40 نفر این پست را پسندیده اند