قیمت خودروهای پرتیراژ ایران خودرو در بازار/ پژو گران شد + جدول

کدخبر: 377710
اقتصادنیوز : رصد قیمت محصولات ایران خورو در بازار امروز 17 آذر۱۳۹۹ از افزایش قیمت پژو و ثبات قیمت سمند حکایت دارد.

به گزارش اقتصادنیوز؛ در میان محصولات پرتیراژ ایران خودرو  محصولاتی مانند« پژو 206 تیپ 2»، ، « پژو 206 تیپ 5»، « پژو 206 صندوقدار»، « سمند LX»، «سمند LX با موتور EF7»، «سمند سورن» قرار دارند که توانسته اند نظر  خریداران محصولات میان قیمت را به خود جلب کنند.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که «پژو 206 تیپ 2 » محصول پرطرفدار خانواده پژو که با توجه به رنج قیمتی و اسپرت بودن آن در میان محصولات پرطرفدار این گروه قرار دارد امروز نسبت به روز گذشته تغییری نداشته ودر بازار 199 میلیون تومان قیمت خورد، هرچند برخی از فروشنده ها این خودرو را 200 میلیون تومان قیمت گذاری کرده بودند .

«پژو 206 تیپ 5»  هم امروز نسبت به روز گذشته در بازار با افزایش قیمت رو به رو بود و با قیمت 261 تومان خرید و فروش شد ،روز گذشته  پژو 206 تیپ 5 روز گذشته 258 میلیون تومان در بازار‌ قیمت گذاری شده بود. 

« پژو 206 صندوقدار» دیگر محصول این خانواده که بیش از همه تاکنون توانسته نظر خانواده ها را به خود جلب کند نیز امروز در بازار با محدوده قیمتی247 میلیون تومان قیمت خورد که مشابه قیمت روز گذشته بود. 

از خانواده سمند نیز « سمند LX» امروز در بازار با محدوده قیمتی 188 میلیون تومان قیمت خورد و که مشابه قیمت روز گذشته بود ؛ این خودرو با موتور EF7  نیز بدون آپشن با قیمت حدود 205 میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شد که نسبت به روز گذشته 2 میلیون تومان گران شد .

از دیگر محصولات این خانواده می‌توان به «سمند سورن» اشاره کرد، این خودرو که بسیار محدود در بازار عرضه می شود . تقریبا بیشتر نمایندگی های ایران خودرو این خودرو را عرضه نمی کردند و از محدوده قیمتی آن نیز اطلاعی نداشتند اما نمایشگاه های  اتومبیل  امروز با قیمت 243 میلیون تومان در بازار خرید و فروش شد و نسبت به روز  بدون تغییر بود .

 

ایران (2)

تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید