سمند همچنان در مسیر ارزانی+ جدول

کدخبر: 385625
اقتصادنیوز : رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز محصولات ایران خودرو در بازار افت 1 تا 2 میلیون تومانی را تجربه کردند.

به گزارش اقتصادنیوز، با توجه به قیمت های اعلامی از سوی فعالان بازار خودرو سمند LX که از روز گذشته روند ارزانی را پیش گرفته بود امروز هم در بازار 2 میلیون تومان ارزان شد و در بازار با قیمت 179 میلیون تومان معامله شد.

 اما ارزیابی بازار خودرو همچنین بیانگر آن است که پژو 206 تیپ دو نیزکه از چند روز گذشته روند نزولی به خود گرفته بود امروز هم در بازار 1 میلیون تومان ارزان تر شد و 193 میلیون تومان قیمت خورد.

استپ دلاردر کانال 24 هزار تومان و نوسانات جزیی دلار امروز عمده دلیلی است که فعالان بازار خودرو افت قیمت در بازار را به آن نسبت می دهند، از سوی دیگر فعالان این بازار خبر ورود خودروهای موجود در مناطق آزاد نیز بازار داخلی ها را تحت شعاع قرار داده است. 

از جمله محصولات پرتیراژ ایران خودرو امروز خودروهایی مانند« پژو 206 تیپ 2»، « پژو 206 تیپ 5»، «پژو 206 صندوقدار»، « سمند LX»، «سمند LX با موتور EF7»، «سمند سورن» قرار دارند که توانسته اند نظرخریداران محصولات میان قیمت را به خود جلب کنند.

ایران+23

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما