کاهش قیمت "تیبا2" در بازار + جدول

کدخبر: 385633
اقتصادنیوز : رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز محصولات سایپا افت 1 تا ۲ میلیونی تومانی قیمت در بازار را تجربه کردند.

به گزارش اقتصادنیوز، خودروهای که امروز افت قیمت در بازار داشتند به خانواده «تیبا» باز می گردد، ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که امروز مدل هاچ بک تیبا یا همان تیبا2 امروز افت قیمت دو میلیون تومانی در بازار داشته است. براساس رصد بازار «تیبا 2» با قیمت 127 میلیون تومان معامله شد.

طی دو روز گذشته پراید 131 عنوان رکوردار افت قیمت در میان محصولات سایپا را به خود اختصاص داده بود، اما پس چند روز افت روند نزولی قیمت این خودرو متوقف شد و این خودرو  در کانال 108 میلیون تومان در بازار معامله شد.

استپ دلاردر کانال 24 هزار تومان و نوسانات جزیی دلار امروز عمده دلیلی است که فعالان بازار خودرو افت قیمت در بازار را به آن نسبت می دهند، از سوی دیگر فعالان این بازار خبر ورود خودروهای موجود در مناطق آزاد نیز بازار داخلی ها را تحت شعاع قرار داده است.

از جمله محصولات سایپا که امروز در بازار مورد ارزیابی قرار  داده‌ایم، می توان به «پراید 111»، «پراید 131»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2» و «ساینا» اشاره کرد. خودروهای که در میان پرطرفدارهای این شرکت در بازار بیشترین تقاضا را به خود اختصاص داده‌اند.

سایپا امروز23

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما