رصد بازار خودروهای داخلی

گرانی به بازار سمند رسید + جدول

کدخبر: 388430
اقتصادنیوز : ​محصولات ایران خودرو که ابتدای هفته را با رشد قیمت در بازارشروع کردند؛ امروز نیز در بازار افزایش قیمت داشتند.

به گزارش اقتصادنیوز؛ رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که در میان محصولات پرتیراژ این شرکت امروز خانواده سمند نسبت به روز گذشته رشد یک میلیون تومانی قیمت داشته است.

تغییر شکل بازار در حالی پس از حدود دو هفته شکل گرفته که فعالان بازار خودرو اتفاق خاصی در این خصوص ذکر نمی کنند و معتقدند که همچنان تقاضا در بازار بسیار پایین است.

هرچند فعالان بازار خودرو دلیل خاصی در خصوص استارت رشد قیمت خودرو در بازار ذکر نمی کنند، اما می توان رشد قیمت در بازارهای رقیب مانند دلار را یکی از دلایلی صعودی شدن بازار خودرو دانست، نوسان صعودی دلار در یکی دو روز گذشته بر سایر بازارها نیز اثرگذار گذاشته و موجب شده تا شاهد رشد قیمت در بازار خودرو نیز باشیم.

از سوی دیگر فعالان اقتصادی به این نکته اشاره می کنند که تعدیل هیجانی در بازار خودرو از دیگر عواملی است که موجب شده تا بازار به سمت افزایش قیمت حرکت کند.

از جمله محصولات پرتیراژ ایران خودرو امروز خودروهایی مانند« پژو 206 تیپ 2»، « پژو 206 تیپ 5»، «پژو 206 صندوقدار»، « سمند LX»، «سمند LX با موتور EF7»، «سمند سورن» قرار دارند که توانسته اند نظرخریداران محصولات میان قیمت را به خود جلب کنند.

ایران (6)

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما