رصد بازار خودروهای داخلی

«پراید 131» گرانتر شد + جدول

کدخبر: 392628
اقتصادنیوز : محصولات سایپا اولین روز هفته جاری را با رشد قیمت آغاز کردند؛ براساس ارزیابی بازار خودرو در این مدت دامنه نوسان برخی از برندها به 1تا 1.5 میلیون تومان رسید.

به گزارش اقتصادنیوز؛ از جمله محصولات سایپا که امروز قیمت آنها را مورد بررسی قرار داده‌ایم، می توان به «پراید 111»، «پراید 131»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2» و «ساینا» اشاره کرد. خودروهای که در میان در بازار بیشترین تقاضا را به خود اختصاص داده‌اند.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز در میان محصولات پرطرفدار شرکت سایپا تنها «ساینا» بدون تغییر قیمت در بازار قیمت گذاری شده اند و سایر محصولات این شرکت رشد قیمت داشتند.

فعالان بازار خودرو معتقدند افزایش نرخ ارز و رسیدن قیمت دلار در بازار به 26 هزار تومان را می توان یکی از عمده دلایل این افزایش قیمت در بازار خودروهای داخلی دانست؛ فعالان بازار خودرو پیش از شروع تعطیلات از احتمال افزایش قیمت خودرو در صورت افزایش نرخ دلار خبر داده بودند.

نوسان قیمت دلار در بازار موجب شد تا قیمت «پراید »131 به 110 میلیون تومان برسد و نسبت به روز گذشته رشد یک میلیون و 500 هزار تومانی را در بازار تجربه کند.

 «تیبا دو معمولی» هم امروز رشد قیمت یک میلیون و 500 هزار تومانی داشت و با قیمت 126.5 تومانی در بازار معامله شد.

«پراید111» و «تیبا صندوقدار» نیز امروز در بازار رشد یک میلیون تومانی قیمت را تجربه کردند.

سایپا 25

 

 

  

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما