بازار افزایشی شد؟

واکنش بازار خودرو به سیگنال دلار

کدخبر: 393080
اقتصاد نیوز : رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی تهران گفت: کاهش قیمتی که از ۱ بهمن ماه با ریزش قیمت ارز به کانال ۲۳ هزار تومان اتفاق افتاده بود دوباره به قیمت قبل خود بازگشت و در این مدت حدود ۵ درصد افزایش یافت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، سعید موتمنی در مورد وضعیت بازار خودرو اظهار کرد: بازار خودرو بعد از نوسانات قیت ارز نوسانات جزیی داشت که از روز گذشته آرام‌تر شده است. کاهش قیمتی که از ۱ بهمن ماه با ریزش قیمت ارز به کانال ۲۳ هزار تومان اتفاق افتاده بود دوباره به قیمت قبل خود بازگشت و در این مدت حدود ۵ درصد افزایش یافت.

وی افزود: چند روزی است که قیمت ارز تغییر خاصی نداشته است و امکان اینکه فروشندگان بیشتری به بازار بیایند وجود دارد.

خودرو1

موتمنی با اشاره به نرخ روز خودرو خاطرنشان کرد: پراید ۱۰۸ تا ۱۰۹ میلیون تومان، تیبا صندوقدار ۱۱۴ تا ۱۱۵ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ حدود ۱۹۵ تا ۱۹۷ میلیون تومان، پژو ۴۰۵ حدود ۱۸۶ تا ۱۸۷ میلیون تومان، سمند ۱۸۶ تا ۱۸۸ میلیون تومان، هایما مونتاژی ۶۹۰ میلیون تومان، جک s۵ حدود ۶۳۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شوند البته این قیمت‌ها حدودی است. در هر صورت فروشنده در بازار وجود دارد و خریدار می‌تواند زمان بگذارند تا با قیمت پایین‌تری خودرو تهیه کند.

رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی تهران با تاکید بر لزوم توجه به خرید یا فروش از طریق مبادی رسمی گفت: خریداران سعی کنند از جایی خرید کنند که معتبر و شناسنامه‌دار است. هیچ ارزانی و هیچ گرانی بی‌علت نیست. هم خریدار و هم فروشنده باید توجه داشته باشند که خرید یا فروش خود را از فروشگاه‌هایی که شناسنامه‌دار و پروانه‌دار هستند انجام دهند که اگر مشکلی وجود آمد، صاحب پروانه بتواند آن را حل و فصل کند. متاسفانه این روزها در جاهایی معامله می‌شود که برای خریدار و فروشنده مشکل ایجاد می‌کنند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما