دریافت کد بورسی برای خودروسازان و قطعه سازان الزامی شد

تمدید تخصیص سهمیه ورق به ایران خودرو و سایپا + سند

کدخبر: 397855
اقتصادنیوز : رئیس سازمان ملی استاندارد ایران (ایدرو) در نامه‌ای به مدیران عامل شرکت‌های سایپا و ایران خودرو از تمدید تخصیص سهمیه ورق مورد نیاز آنها تا پایان فروردین 1400 خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز؛ محسن صالحی‌نیا رئیس  رئیس سازمان ملی استاندارد ایران (ایدرو)  اعلام کرده؛ بعد از تاریخ مذکور، تمام خودروسازان و قطعه سازان موظف هستند برای تامین ورق مورد نیاز خود از طریق دریافت کد بورسی و ثبت نام در سامانه بهین یاب اقدام کنند.

در این نامه آمده «بازگشت به نامه شماره 472206/99 مورخ 99.12.6 در خصوص اخذ سهمیه و خرید ورق مصرفی(سرد، گرم و گالوانیزه) از طریق بورس و با عنایت به نامه شماره 298671/60 مورخ 1399.12.6 معاون امور صنایع در خصوص موضوع فوق الذکر و با توجه به موارد مطروحه در جلسه مورخ 1399.12.13 که با حضور سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی برگزار شد، مقرر شد مهلت زمانی تخصیص ورق خودروسازان بصورت عرضه اختصاصی متناسب با سهمیه مورد نیاز برای فروردین ماه سال آتی (یک دوره) تمدید شده و پس از آن کلیه خودروسازان و قطعه سازان موظف هستند جهت تامین وروق مورد نیاز خود را از طریق دریافت کد بورسی و ثبت نام و سامانه بهین یاب اقدام کنند. لذا ضرورت دارد اقدامات لازم در این زمینه صورت گیرد».

 

صالحی نیا

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما