بازار خودروهای داخلی

کرنش بازار خودرو مقابل خودروهای مدل 1400 + جدول

کدخبر: 398345
اقتصادنیوز : پرطرفدارهای ایران‌ خودرو امروز در حالی در بازار بدون تغییر قیمت عرضه شدند که از ابتدای هفته شاهد نوسان در بازار این خودروها بودیم و بسیاری از محصولات این شرکت در روزهای اخیر افت قیمت در بازار را تجربه کرده بودند.

پرطرفدارهای ایران‌ خودرو امروز در حالی در بازار بدون تغییر قیمت عرضه شدند که از ابتدای هفته شاهد نوسان در بازار این خودروها بودیم و بسیاری از محصولات این شرکت در روزهای اخیر افت قیمت در بازار را تجربه کرده بودند.

به گزارش اقتصادنیوز؛ به گفته فعالان بازار خودرو صدور فاکتور برای برخی خودروها با مدل 1400 یکی از دلایلی است که موجب شده تا خریداران تا رسیدن این خودروها (پلاک شدن) به بازار برای خرید دست نگهدارند، عاملی که بر رکود در بازار دامن زده است. با این شرایط می توان گفت خودروهای مدل 1400 بازار خودور را رام کردند.

از دیگر مسائلی که فعالان بازار خودرو رسیدن بازار به ثبات را به آن نسبت می دهنده می توان به اخبار سیاسی اشاره کرد، عاملی که خوش بینی در بازار را به همراه داشته و موجب شده تا بسیاری از خریداران به امید کاهش بیشتر قیمت فعلا دست از خرید بکشند.  

به این دو عامل می توان نوسان در بازار ارز بخصوص بازار دلار را نیز اضافه کرد، عاملی که چندی است بازار خودرو را با تغییرات خود دستخوش تغییر کرده است.

در میان محصولات پرتیراژ ایران خودرو  خودروهایی مانند« پژو 206 تیپ 2»، « پژو 206 تیپ 5»، «پژو 206 صندوقدار»، « سمند LX»، «سمند LX با موتور EF7»، «سمند سورن» قرار دارند که توانسته اند نظر خریداران محصولات میان قیمت را به خود جلب کنند.  

ایران 19

 

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما