رصد بازار خودروهای داخلی؛

افت قیمت «کوییکR» در بازار + جدول قیمت

کدخبر: 414068
اقتصادنیوز: ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز اول خرادا 1400 در میان محصولات پرطرفدار سایپا امروز تنها «کوییک R» افت یک میلیونی قیمت داشت و سایر محصولات این شرکت بدون تغییر قیمت در بازار عرضه شدند.

به گزارش اقتصادنیوز ؛ به گقته فعالان بازار خودرو امروز برخی از محصولات پرطرفدار ایران خودرو نیز ریزش قیمت داشتند. فعالان بازار خودرو معتقدند «مثبت شدن نگاه ها به مذاکرات وین» و «ریزنوسان های قیمت دلار» از جمله عواملی هستند که موجب شدند تا بازار خودرو صعودی شود.

 از جمله محصولات سایپا که امروز مورد ارزیابی قرار گرفته اند، می توان به «شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2» و «ساینا» اشاره کرد.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که قیمت «کوییکR » امروز در بازار افتی یک میلیون تومانی را تجربه کرد و با قیمت 154 میلیون تومان قیمت گذاری شد. با توجه به ارزیابی بازار خودرو  سایر محصولات سایپا امروز بدون تغییر قیمت در بازار عرضه شدند، با این شرایط می توان گفت امروز «کوییک معمولی» بدون تغییر امروز 148 میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شد.

از سوی دیگر «تیبا 2» معمولی نیز با قیمت 134 میلیون تومان و  «تیباصندوقدار» 124 میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شدند. ساینا نیز امروز با قیمت 141 میلیون تومان در بازار معامله شد.

از سوی دیگر در میان محصولات سایپا می توان به خودرو «شاهین» اشاره کرد که اواخر سال گذشته به تعداد محدود و به صورت نمادین به خریداران این خودرو تحویل شد. شرکت سایپا در آن زمان قیمت 268 میلیون تومان را برای این خودرو تعیین کرد و مشخص نیست این خودرو در نهایت با چه قیمتی به دست خریداران خواهد رسید.

سایپا 1

 

تیتر یک
  • مایکل بوری: بزرگ‌ترین حباب تاریخ در بازار بسیاری از دارایی‌ها از جمله طلا به وجود آمده است

    اقتصادنیوز: تحلیل‌گری که بحران مالی سال‌های ۲۰۰۷ و ۲۰۰۸ آمریکا را پیش‌بینی کرد می‌گوید، بخش عمده‌ دارایی‌هایی که مانند…

از دست ندهید
بلیط هواپیما