از سوی سایپا اعلام شد؛

تمدید مهلت واریز وجه برندگان قرعه کشی سایپا

کدخبر: 427997
اقتصادنیوز : برندگان چهارمین قرعه کشی سایپا تا چه زمان نسبت به واریز وجه فرصت دارند؟
به گزارش اقتصادنیوز؛ چهارمین مرحله از قرعه کشی سایپا سه شنبه 29 تیر ماه برگزار و لیست برندگان فردای آن روز اعلام شد. براساس برنامه ریزی صورت گرفته برندگان این قرعه کشی   72 ساعت فرصت داشتند که نسبت به واریز وجه اقدام کنند. حال این سوال مطرح می شود که با توجه به تقابل زمان پرداخت وجه برندگان و تعطیلی های 6 روزه تهران، برندگان تا چه زمان فرصت دارند تا نسبت به پرداخت وجه خودرو اقدام کنند؟ 
 در این خصوص مسوولین شرکت سایپا اعلام کرده اند که مهلت در نظر گرفته شده سه روز کاری است و با این شرایط برندگان قرعه کشی سایپا تا آخر هفته آینده فرصت خواهند داشت تا وجه پیش بینی شده برای خودرو برنده را واریز کنند. 

 در چهارمین قرعه‌کشی طرح پیش فروش سایپا هفت محصول شامل شاهین، کوییک S، ساینا  S ، ساینا دنده‌ای، کوییک دنده‌ای، کوییک دورنگR و وانت سایپا ۱۵۱ برای پیش فروش در نظر گرفته شدند. 

در طرح پیش فروش سایپا ۷۹ هزار و ۹۴۸ نفر شرکت کردند که ۷۸ هزار و ۲۲۴ نفر واجد شرایط شناخته شدند.

در این طرح ۹ هزار دستگاه خودرو شاهین عرضه می‌شود، علاوه بر این ۹ هزارو ۵۰۰ دستگاه کوییک دنده‌ای، ۱۵ هزار دستگاه ساینا دنده‌ای، ۹ هزار دستگاه کوییک. اس، ۱۰ هزار دستگاه ساینا. اس، ۱۰ هزار دستگاه کوییک دو رنگ. آر و ۵ هزار دستگاه وانت سایپا ۱۵۱ عرضه می‌شود.

 

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما