قیمت جدید سمند، پژو و دناپلاس؛

خودرویی که در یک هفته 70 میلیون گران شد!

کدخبر: 432152
اقتصاد نیوز : بررسی قیمت‌ها در بازار، از نوسان شدید قیمت خودرو در یک هفته اخیر حکایت دارد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، گزارش‌های میدانی، از افزایش ۷۰ میلیون تومانی قیمت سوزوکی گراند ویتارا مدل سال ۹۸ حکایت دارد. این خودرو یک هفته قبل یک میلیارد و ۵۰ میلیون تومان قیمت داشت و این در حالی است که امروز قیمت این خودرو به یک میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

در این میان، قیمت پژو۲۰۶ تیپ ۲ نیز ۵ میلیون افزایش قیمت را تجربه کرده و در حال حاضر در بازار خودرو ۲۳۵ میلیون تومان قیمت دارد.

قیمت این خودرو ۷۰ میلیون تومان جهش کرد/ قیمت تازه سمند، پژو و دناپلاس را ببینید

در میان خودروهایی که در طول یک هفته گذشته با افزایش قیمت مواجه شده‌اند، پژو۴۰۵ جی‌ال‌ایکس دوگانه‌سوز و پژو۴۰۵ جی‌ال‌ایکس نیز دیده می‌شود که هر کدام ۵ میلیون تومان افزایش قیمت داشته‌اند.   هم‌اکنون در بازار خودرو پژو۴۰۵ جی‌ال‌ایکس دوگانه‌سوز ۲۲۵ میلیون تومان و پژو۴۰۵ جی‌ال‌ایکس ۲۲۰ میلیون تومان است.

رانا نیز ۵ میلیون تومان، سمند LX EF۷ حدود ۵ میلیون تومان و سمند سورن ELX ۱۰ میلیون تومان افزایش قیمت داشته‌اند. گزارش‌ها نشان می‌دهد که رانا در بازار ۲۲۵ میلیون تومان، سمند سورن ELX ۲۶۰ میلیون تومان و سمند LX EF۷ ۲۶۵ میلیون تومان است.

در این میان، پژو ۲۰۰۸ در بازار خودرو تغییر قیمتی نداشت و هم‌اکنون ۹۱۵ میلیون تومان است. پژو ۲۰۶ تیپ ۵ نیز بدون تغییر، با قیمت ۲۷۵ میلیون تومان در بازار دیده می‌شد.

اما در بین خودرو، دناپلاس با کاهش ۱۰ میلیون تومانی قیمت مواجه شد و در حال حاضر در بازار ۴۶۰ میلیون تومان قیمت دارد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما