رصد بازار خودروهای داخلی؛

شیب رشد قیمت سایپایی ها کند شد + جدول

کدخبر: ۴۴۴۸۸۴
اقتصادنیوز : محصولات سایپا امروز 11 مهر 1400 با چه قیمتی در بازار عرضه شدند.
شیب رشد قیمت سایپایی ها کند شد + جدول

به گزارش اقتصادنیوز ؛ ارزیابی قیمت خودروهای پرتیراژ سایپا نشان از کند شدن رشد قیمت پرتیراژهای سایپا در بازار امروز حکایت دارد، بطوریکه محصولات سایپا امروز یا رشد یک میلیونی را تجربه کردند و یا بدون تغییر در بازار قیمت گذاری شدند.

کند شدن رشد قیمت محصولات سایپا در بازار امروز در حالی رقم خورده که امروز ایران خودرویی ها نیز با شکل صعودی ملایمتری در بازار به خود گرفته بودند.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که «کوییکR» و «تیبا 2» معمولی و «ساینا» امروز در بازار با رشد یک میلیونی قیمت گذاری شدند و سایر محصولات این شرکت بدون تغییر در بازار عرضه شدند.


بیشتر بخوانید: قیمت پرتیراژهای ایران خودرو در بازار 


وضعیت محصولات سایپا در بازار

از جمله محصولات سایپا که امروز مورد ارزیابی قرار گرفته اند، می‌توان به «شاهین»، «کوییک R »، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2» و «ساینا» اشاره کرد.

براساس ارزیابی صورت گرفته «شاهین» که روزهای گذشته روند نزولی به خود گرفته بود امروز ترمز افت قیمت را کشید و بدون تغییر و با قیمت 343 میلیون تومان در بازار عرضه شد.

از سوی دیگر توجه به روند بازار امروز محصولات سایپا نشان دهنده آن است که امروز  «کوییکR» و «تیبا 2» معمولی و «ساینا» نیز در بازار رشد یک میلیونی داشتند و بر این اساس این سه خودرو به ترتیب در بازار 174میلیون تومان ، 161 میلیون تومان و 159 میلیون تومان قیمت گذاری شدند.   

 همچنین با توجه به رصد بازار خودرو می توان گفت «تیبا صندوقدار» امروز در بازار بدون تغییر قیمت 146 میلیون تومان قیمت خورد.

از سوی دیگر قیمت «کوییک معمولی» هم امروز در بازار امروز تغییر قیمتی نداشت و در بازار   با قیمت 172 میلیون تومان عرضه شد.    

رشد قیمت «ساینا» هم امروز در بازار 2 میلیون تومان گران شد و قیمت آن در بازار امروز به 158 میلیون تومان رسید.

 

سایپا 11

 

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید