اطلاعیه کرمان موتور درباره تحویل خودروBYD:به ما ربطی ندارد+سند

کدخبر: 444963
شرکت کرمان موتور در اطلاعیه ای رسمی اعلام کرد: تعویق در تحویل خودرو های BYD شرکت کارمانیا به این شرکت مربوط می شود.

به گزارش اقتصاد نیوز، شرکت کرمان موتور در اطلاعیه ای رسمی که در سایت این شرکت منتشر شده اعلام کرده است تحویل نشدن خودرو های BYD  از سوی شرکت کارمانیا به این شرکت ارتباطی ندارد و کرمان موتور دارای هیچ رابطه حقوقی اعم از سهامداری و عضویت در هیات مدیره یا قرار داد جایگزینی با این شرکت ندارد.اطلاعیه کرمان موتور مسئول تاخیر در تحویل نشدن خودروهای BYD  را هیات مدیره شرکت کارمانیا معرفی می کند.

بی وی دی

بی وی دی نام یک شرکت چینی است که برگرفته از کلمه Build Your Dreams‌ به معنای رویاهایت را بساز است. شرکت خودروسازی کارمانیا در سال ۱۳۹۴ به‌عنوان نمایندهٔ رسمی شرکت بی‌وای‌دی چین در ایران اقدام به تولید بی‌وای‌دی اس-۶ کرد و در ادامه همکاری تولید بی‌وای‌دی اف-۳ نیز در خط تولید کارخانه قرار گرفت.

بی وای دی S6 یک شاسی بلند سایز متوسط تک دیفرانسیل است که در فاصله سال‌های 1395 تا 1398 عرضه شد.  دو رقیب اصلی بی وای دی S6 در بازار ایران، چری تیگو 5 و جک S5 هستند که هر دو نسبت به بی وای دی S6 ابعاد و اندازه کوچکتری را ارائه می‌دهند و از نظر توانایی‌های حرکتی نیز تفاوت چندانی با بی وای دی S6 ندارند. بی وای دی S6 براساس پلتفرم نسل دوم لکسوس RX توسعه یافته و در ظاهر این دو خودرو نیز می‌توان مشابهت‌های بسیاری را یافت.  سواری نرم و کابین جادار عمده مزایا بی وای دی S6 را تشکیل می‌دهند. در سوی مقابل نیز مواردی همچون نداشتن سیستم کنترل پایداری و شبکه محدود خدمات پس از فروش، موجب شده‌اند که بی وای دی S6 نسبت به دو رقیب اصلی خود فروش کمتری را تجربه کند.

تیتر یک
  • نیم‌قرن با اقتصاد ایران؛ ۲۹ مهر

    اقتصادنیوز : مهم‌ترین سرتیترهای صفحه‌های اقتصادی مطبوعات ۲۹ مهر در ابتدای هر دهه در نیم قرن گذشته از این قرار بوده است:…

از دست ندهید
بلیط هواپیما