قیمت شاسی بلندهای جذاب در بازار چند؟

بازار میلیاردی خودروهای لوکس در ایران +جدول

کدخبر: 482629
خودروهای لوکس چه کارکرده و چه صفر همواره در بازار مورد توجه بوده اند و این امر نیز موجب شده تا با وجود اینکه در حال حاضر مدل صفر این خودروها در بازار موجود نیست، اما لوکس ها با قیمت های چند میلیاردی در بازار عرضه شوند.

به گزارش اقتصادنیوز؛ در میان خودروهای لوکس «BMW x4» ، «لکسوس Nx» و «لندکروز 2012» که همگی در گروه خودروهای شاسی بلندی قرار دارند در بازار از اقبال بسیار خوبی برخوردارند و قیمت های آنها نیز جالب توجه است.

براساس ارزیابی بازار مدل کم کارکرد «BMW x4» در بازار با قیمتی در حدود 4 میلیارد و 500 میلیون تومان قیمت گذاری می شوند، البته فعالان بازار خودرو بر این نکته نیز تاکید می کنند که قیمت این خودرو با توجه به رنگ و میزان کارکرد در بازار کمی متفاوت است.

از سوی دیگر در حال حاضر «لکسوس Nx» هم در بازار با قیمتی در حدود 3 میلیارد و 700 میلیون عرضه می شود. به گفته فعالان بازار قیمت این خودرو نیز تابع میزان کارکرد و رنگ آن است.

پربازده ترین بازار دارایی در سال ۱۴۰۰ /پیروی سکه از بازار طلا و دلار

اما «لندکروز 2012» خودرویی که علاقمندان بسیاری در بازار دارد نیز این روزها با کمترین کارکرد در بازار با قیمتی در حدود 4 میلیارد و 700 میلیون تومان قیمت گذاری می شود.

لوکس

 

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی