رصد بازار خودروهای داخلی؛

افزایش 5 میلیونی قیمت «کوییکR» در بازار + جدول

کدخبر: ۵۲۶۳۸۸
اقتصادنیوز: ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز سایپایی‌ها در بازار با رشد یک تا سه میلیونی عرضه شدند.
افزایش 5 میلیونی قیمت «کوییکR» در بازار + جدول

به گزارش اقتصادنیوز ؛ قیمت محصولات سایپا در بازار در حالی رقم که امروز همزمان با کاهش نرخ دلار شاهد اختلال اینترنتی بودیم، مشکلی که موجب شد تا به گفته فعالان بازار خودرو امکان نقل و انتقال پول با مشکلات بسیاری مواجه شود که این امر نیز در بازار اثرگذار بوده است.

قیمت محصولات سایپا

خودروهای «شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2 معمولی» و «ساینا» محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.

خودرو «شاهین» امروز در بازار تغییر قیمت نداشت و 361 میلیون تومان قیمت خورد، اما «ساینا» با رشد 3 میلیونی در بازار روبرو بود و 206 میلیون تومان قیمت گذاری شد.

از سوی دیگر رصد بازار نشان دهنده آن است که خانواده کوییک هم امروز افزایش قیمت یک تا پنج میلیون تومان داشتند. با این شرایط «کوییکR » در بازار 215 میلیون تومانی قیمت خورد و «کوییک معمولی» هم در بازار 208 میلیون تومان دست به دست.

امروز خانوداده تیبا هم رشد قیمت در بازار داشت و هم بدون تغییر در بازار قیمت گذاری شد. با این شرایط «تیبا صندوقدار» امروز در بازار بدون تغییر 198میلیون تومان قیمت خورد و «تیبا 2 معمولی» هم با افزایش یک میلیونی در بازار 205 میلیون تومانی شد.

سایپا 17

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید